وزیر کشیبه کارگردانی میرطاهرمظلومی از رادیو نمایش پخش می گردد

به گزارش مجله پیوند، تهران (پانا) - از امروز یک شنبه بیست و هشتم شهریور ماه، مجموعه رادیوییوزیرکشی به کارگردانی میرطاهر مظلومی از آنتن شبکه رادیویی نمایش پخش می گردد.

وزیر کشیبه کارگردانی میرطاهرمظلومی از رادیو نمایش پخش می گردد

به گزارش روابط عمومی رادیو نمایش، وزیر کشی بر اساس داستان حسنک وزیر از کتاب تاریخ بیهقی به وسیله محمد امین رهبر به صورت نمایش رادیویی نوشته شده است.

در خلاصه داستان این مجموعه رادیویی آمده است: حسنک وزیربعد از زیارت حج در راه بازگشت به سمت بغداد نرفته و دعوت فاطمیان را نمی پذیرد ، از این روز سلطان وی را قرمطی خوانده و از سلطان محمود می خواهد حسنک را به وی تسلیم کند اما سلطان محمود امتناع نموده و حسنک را به بغداد نمی فرستد.

مجموعه رادیوییوزیرکشی به نویسندگی محمد امین رهبر، کارگردانی میرطاهر مظلومی ،تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا، افکتوری محمدرضا قبادی فر،صدابرداری علی حاجی نوروزی،گرافیک احسان پیرولیان،ساخت تیزرامیر شعیبی،تصویربرداری محمد وکیلی و با هنرمندی علی میلانی، محمدآقامحمدی،محمد شریفی مقدم،عباس توفیقی،احمد هاشمی،محمد رضاعلی،محمد پورحسن ، ایوب آقاخانی،سعید سلطانی،کرامت رودساز،میرطاهر مظلومی،پریسا مقتدی و مهدی نمینی مقدم از امروز یک شنبه بیست و هشتم شهریور ماه ساعت 1:30 دقیقه از رادیو نمایش پخش می گردد و ساعت 22:00 همان روز از این شبکه رادیویی تکرار می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1257

به "وزیر کشیبه کارگردانی میرطاهرمظلومی از رادیو نمایش پخش می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر کشیبه کارگردانی میرطاهرمظلومی از رادیو نمایش پخش می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید