اخبار سیاسی

نبود شهر در آفاق، خوشتر از تبریز

تبریز با بیش از 1 میلیون و 700 هزار نفرجمعیت دومین شهر صنعتی کشور و سومین شهر پرجمعیت ایران است. ارتفاع آن از سطح دریا 1340 متر است و با وسعتی حدود 11800 کیلومتر مربع در قلمرو میانی خطه آذربایجان و در قسمت شمال شرقی دریاچه ارومیه و 619 کیلومتری غرب تهران قرار...

6 آذر 1400

صنعت برق تابستان تلخی را پشت سر گذاشت

وزیر نیرو با اشاره به مسائل ایجاد شده در تابستان برای صنعت برق گفت: در تابستانی که پشت سر گذاشتیم به علت رشد کم صنعت برق که در چند سال گذشته رخ داده، شاهد حدود 15 هزار مگاوات کمبود فراوری برق بودیم که این رقم یا به صورت محدودیت فراوری برای صنایع کشور یا...

3 آذر 1400

تور کانادا ارزان: 10 نکته جالب مهاجرتی در خصوص کانادا ،خبر کانادا

امروز اول جولای روز کانادا نامیده شده است؛ در این روز کانادا سالگرد صد و پنجاه و سومین تولد خود را به عنوان یک ملت مستقل جشن می گیرد. در طول این سالیان دراز مهاجران همراه با بومیان کانادا این کشور بزرگ را بنا نهاده و به پیشرفت آن یاری نموده اند. در این مقاله...

1 آذر 1400

تور قطر: بهره مندی از جام جهانی قطر با ارائه جاذبه های متمایز گردشگری ایران

ایرنا/ براساس آخرین اخبار بدست رسیده، بهره مندی از جام جهانی قطر با ارائه جاذبه های متمایز گردشگری ایران صورت می پذیرد.

22 آبان 1400

حاشیه سازی دوباره بیلبورد میدان ولیعصر؛ زنان بازهم حذف شدند

دیوار نگاره نو میدان ولیعصر باز هم حاشیه ساز شد. این بار هم برای نادیده گرفتن زنان. باز هم تصاویری از مردان در کنار محصولات تولید داخل بدون حضور زنان متخصص و تکنیسین و کارگر. این نخستین بار نیست که طراحان این دیوارنگاره بزرگ زنان را نایده می گیرند. انگار...

9 آبان 1400

تور ترکیه اردیبهشت: افزایش ابتلا و تلفات کرونا در ترکیه

بعضی از شهروندان ترکیه دچار این گمان خطا و سوءتفاهم بزرگ شده اند که افزایش تلفات، نشانه بی اثر بودن واکسن است. اما توضیحات کارشناسان، این تصور را رد می نماید.

8 آبان 1400

حرکت نوآورانه آموزش و پرورش استثنایی استان مرکزی در اجرای طرح همراهان مهر

تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از حرکت نوآورانه آموزش و پرورش استثنایی مرکزی در اجرای همراهان مهر به منظور جبران کیفیت آموزش در عصر کرونا تقدیر کرد.

5 آبان 1400

استفاده از پیغام رسانهای غیربومی به وسیله مدارس، تخلف است

رییس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی وزات آموزش و پرورش گفت: مقدار حضور دانش آموزان و معلمان در شبکه شاد، مستندی بر مرجعیت این پلتفرم است.

4 آبان 1400

تورهای چین: ابراز نگرانی آمریکا از قدرت نمایی هوایی چین در برابر تایوان

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در واکنش قدرت نمایی هواپیماهای جنگی چین در برابر تایوان، از پکن خواست فشارها علیه این جزیره را متوقف کند.

22 مهر 1400

قیمت تور ترکیه کریسمس: آمریکا برای ترکیه خط و نشان کشید

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، وندی شرمن، معاون وزیر خارجه آمریکا به ترکیه درباره خرید تجهیزات نظامی از روسیه هشدار داد.

16 مهر 1400

شاهکار دولت روحانی؛ استقلال و پرسپولیس هر4ماه یک مدیر!

ثبات یکی از مهم ترین و اصلی ترین شاخص های توسعه و حرفه ای شدن در باشگاه های دنیا است.

7 مهر 1400

وزیر دفاع یمن: ائتلاف متجاوز آخرین مراحل خود را سپری می نماید

وزیر دفاع یمن در ملاقات با نیروهای ارتش و کمیته های مردمی این کشور در مأرب گفت: ائتلاف متجاوز سعودی آخرین مراحل خود را سپری می نماید.

5 مهر 1400

وزیر کشیبه کارگردانی میرطاهرمظلومی از رادیو نمایش پخش می گردد

تهران (پانا) - از امروز یک شنبه بیست و هشتم شهریور ماه، مجموعه رادیوییوزیرکشی به کارگردانی میرطاهر مظلومی از آنتن شبکه رادیویی نمایش پخش می گردد.

1 مهر 1400

اختلال در اینترنت مراکز واکسیناسیون کرونا

تهران (پانا) - مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از قطعی شبکه اینترنتی وزارت بهداشت از طریق مخابرات استان تهران خبر داد.

31 شهریور 1400

تور استرالیا ارزان: چین: یاری آمریکا و انگلیس به استرالیا به اشاعه هسته ای منجر می گردد

نماینده چین در سازمان ملل گفت که اقدام آمریکا و انگلیس در یاری به استرالیا برای دستیابی به زیردریایی هسته ای باعث اشاعه هسته ای می گردد.

30 شهریور 1400

شرط حضور تماشاگران در بازی ایران و کره جنوبی

وزیر بهداشت در مورد حضور تماشاگران در بازی تیم های ملی ایران و کره جنوبی در استادیوم آزادی، توضیحاتی ارائه داد.

25 شهریور 1400

ویزای آمریکا: هشدار چین به آمریکا: از هرگونه مبادله رسمی با تایوان پرهیز کنید

وزارت خارجه چین به آمریکا هشدار داد تا از هرگونه مبادله رسمی با تایوان از جمله تغییر نام نمایندگی آن منطقه در آمریکا از نمایندگی تایپه به نمایندگی تایوان پرهیز کند.

24 شهریور 1400

رئیس جمهور آینده به توان و تجربه بخش خصوصی اعتماد کند

بخش خصوصی چه توقعی از رئیس جمهور آینده دارد؟ رضا پدیدار، عضو هیات نمایندگان اتاق ایران می گوید: پدر علم اقتصاد، علم اجتماع است. برای اینکه بتوانیم شرایط مطلوبی برای اداره کشور داشته باشیم، اول باید پارامترهای تاثیرگذار در اداره کشور را شناسایی کنیم....

1 شهریور 1400

رئیسی با طرح مجلس درباره اینترنت موافق است

طرح مجلس در حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی از سوی چهره های سیاسی با واکنش های زیادی روبرو شد.

20 مرداد 1400

یورو کجا چاپ می گردد؟

امروزه همه ما با واحد پولی یورو آشنا هستیم، اما بانک مرکزی اروپا که مسئول چاپ این اسکناس ها است چگونه شکل گرفته و چه اهمیتی در سازوکار مالی کشورهای عضو اتحادیه اروپا دارد؟

19 مرداد 1400
تعداد: (321)