پیشنهاد وسوسه کننده قطری ها به هافبک پرسپولیس ، تکلیف جدایی 4 بازیکن پرسپولیس تعیین شد (تور قطر)

به گزارش مجله پیوند، طی روزهای اخیر خبرهای زیدای در مورد جدایی بعضی از بازیکنان پرسپولیس منتشر شده است.

پیشنهاد وسوسه کننده قطری ها به هافبک پرسپولیس ، تکلیف جدایی 4 بازیکن پرسپولیس تعیین شد (تور قطر)

همراه ما باشید و با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش خبرنگاران پرسپولیس در جابجایی زمستانی در خط هافبک هم تمامی نفراتش را حفظ خواهد نمود و نکته جالب اینجاست که میلاد سرلک هم اخیرا یک پیشنهاد از لیگ قطر را رد کرد. باشگاه القطر مدتی پیش به این بازیکن پیشنهاد رسمی داد و مبلغ مورد نظر قطری ها هم قابل توجه بود ولی سرلک در نهایت به این پیشنهاد پاسخ منفی داد. سیامک نعمتی هم با وجود نیمکت نشینی در پرسپولیس و با وجود اینکه چند پیشنهاد به دستش رسیده، ولی ظاهرا تمایلی به جدایی از پرسپولیس ندارد.

سردرگمی پاکدل و مهدی عبدی

مهدی عبدی و حامد پاکدل ناکام ترین بازیکنان پرسپولیس در نیم فصل اول بودند ولی جالب اینجاست که هر دو بازیکن طی چند روز گذشته در مصاحبه ای به این موضوع اشاره نمودند که می خواهند در پرسپولیس بمانند و برای بازی کردن مبارزه نمایند! پرسپولیس در خط حمله با عیسی آل کثیر قرارداد بسته و محمد عمری هم در این پست درخشیده، این در حالی است که پرسپولیسی ها در پی جذب یک مهاجم خارجی با قیمت 400 تا 500هزار دلار هستند و با این شرایط عبدی و پاکدل در نیم فصل دوم هم کار سختی برای بازی در ترکیب ثابت خواهند داشت. آنها چند پیشنهاد خوب از لیگ برتر ایران دارند ولی هنوز برای ماندن یا جدایی تصمیم نهایی را نگرفته اند. البته یکی از مدیران پرسپولیس در خصوص شرایط این دو بازیکن به خبرنگار خبرنگاران می گوید: آنها کجا می خواهند بروند که بهتر از پرسپولیس باشد؟ هم قرارداد خوبی دارند و هم اینکه پاداش های خوبی می گیرند و حتی به نیمکت نشینی هم راضی هستند!

در مجموع می توان به این موضوع اشاره نمود که تقویت در بخش تهاجمی پرسپولیس، قطعا برای ادامه فصل در اولویت یحیی گل محمدی خواهد بود ولی به نظر می رسد شاهد کمترین تغییرات در پرسپولیس باشیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 دی 1401 بروزرسانی: 23 دی 1401 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1645

به "پیشنهاد وسوسه کننده قطری ها به هافبک پرسپولیس ، تکلیف جدایی 4 بازیکن پرسپولیس تعیین شد (تور قطر)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد وسوسه کننده قطری ها به هافبک پرسپولیس ، تکلیف جدایی 4 بازیکن پرسپولیس تعیین شد (تور قطر)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید