کتاب آقای رئیس جمهور رونمایی شد

به گزارش مجله پیوند، تهران (پانا) - کتاب آقای رئیس جمهور نوشته حمیدرضا جهانیان با هدف آنالیز مسائل و مسائل مالی کشور با ارائه راهکارهای مناسب برون رفت از این حالت رونمایی شد.

کتاب آقای رئیس جمهور رونمایی شد

حمیدرضا جهانیان نویسنده کتاب آقای رئیس جمهور با تشریح ایده و اهداف خود از نشر این کتاب گفت: این اثر شامل 6 فصل است که با عناوین صنعت، تجارت، کشاورزی، اقتصاد و فرهنگ و... با پرداختن به مسائل و مسائل این بخش ها و ارائه پیشنهاد راهکارهای برطرف آن ها و راه های برون رفت از این شرایط به رشته تحریر درآمده است.

به گفته وی تمامی مطالب و سلسه مطالب موجود در آن همراه با بیانات تفسیری و تحلیلی بر اساس گزارشات دریافتی از منابع معتبر و آمارهای رسمی کشور استخراج و با نظرات کارشناسان مربوطه در هر بخش و همچنین تبادل نظر و استفاده از نظر متخصصان کوشش شده تا راهکارهای مناسب برون رفت از این مسائل و برطرف آن ها گام های موثری برداشته و به رئیس جمهور آینده کشور پیشنهاد و اهدا شود.

نویسنده کتاب آقای رئیس جمهور در عین حال توضیح داد: در این کتاب همچنین کوشش شده تا با جمع بندی کلیه مسائل به وجود آمده در دولت های قبل با ارائه راهکارهای مناسب و کارشناسی شده با هدف یاری و همیاری به دولت به رئیس جمهور منتخب کشور ارائه شود.

به گفته وی، این کتاب در مرحله چاپ اول و حدود 5 هزار نسخه برای مخاطبان در نظر گرفته شده است.

جهانیان ابراز امیدواری کرد:با عنایت به محتویات و عناوین جمع آوری شده در این اثر که به طور یقین می توانند چراغ راه ادامه جهت باشند، گوشه ای از مسائل مالی کشور و حوزه فرهنگ مرتفع شود.

وی یادآور شد: در آینده نزدیک با توجه به استقبال مخاطبان، علاوه بر تجدید چاپ این کتاب نسخه صوتی و الکترونیکی آن نیز به مخاطبان ارائه و در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

شهره ماهی صفت استاد علوم ارتباطات و خبرنگاری و جمعی از اصحاب رسانه و نشر حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1142

به "کتاب آقای رئیس جمهور رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتاب آقای رئیس جمهور رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید