AFC با درخواست پرسپولیس مخالفت کرد؛ بحران کالدرون پیچیده شد

به گزارش مجله پیوند، تهران (پانا) - کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات گابریل کالدرون از پاداش آسیایی این باشگاه مخالفت کرد.

AFC با درخواست پرسپولیس مخالفت کرد؛ بحران کالدرون پیچیده شد

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه در ادامه کوشش های خود برای دریافت پاداش آسیایی، بار دیگر با کنفدراسیون فوتبال آسیا، نامه نگاری کرد.

باشگاه پرسپولیس به دلیل مسائلی چون بدهی سنگین به گابریل کالدرون و خواکین به عنوان مهم ترین موضوعات برای دریافت فوری پاداش آسیایی خود از نهاد اصلی مدیریت بر فوتبال آسیا درخواست کرد تا هر چه سریع تر راهکاری برای انتقال این پول به حساب معرفی کند اما کنفدراسیون فوتبال آسیا خیلی زود و به فاصله یک روز، پاسخ نامه باشگاه پرسپولیس را ارسال کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا بار دیگر تاکید نمود که کشور ایران تحت تحریم است و آنها نمی توانند این پاداش را به حساب باشگاه واریز نمایند و حتی در اختیار شخص ثالثی که با باشگاه پرسپولیس یا کشور ایران در ارتباط باشد، قرار دهند.

این در شرایطی است که پرسپولیس با یک بحران مالی در مورد بدهی های گذشته روبروست و انتقال این پاداش می توانست بخش عمده ای از این مسائل را حل نماید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 تیر 1400 بروزرسانی: 5 تیر 1400 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1128

به "AFC با درخواست پرسپولیس مخالفت کرد؛ بحران کالدرون پیچیده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "AFC با درخواست پرسپولیس مخالفت کرد؛ بحران کالدرون پیچیده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید