اردوی مهرماه بسیار موفقیت آمیز بود، پیغام مهمی برای مردم دارم

به گزارش مجله پیوند، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون فوتبال، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی در ارزیابی خود از اردوی مهرماه تیم ملی عنوان نمود: از همه بازیکنان، کادر فنی، کادر پزشکی، پشتیبانی، دپارتمان تیم های ملی و تمامی کسانی که در این اردو کنار تیم ملی فوتبال ایران بودند به خاطر رفتار حرفه ای شان در اردوی ایران، ازبکستان و ترکیه تشکر می کنم.همچنین از حضور دبیرکل محترم فدراسیون در اردوی ترکیه که باعث دلگرمی ما بود هم کمال سپاس را دارم. به عقیده من، این اردوی آماده سازی بسیار موفقیت آمیز بود. حتی بازی لغوشده با اقتصادی، که از کنترل ما خارج بود، باعث نشد تا از موفقیت اردو کاسته گردد.

اردوی مهرماه بسیار موفقیت آمیز بود، پیغام مهمی برای مردم دارم

وی ادامه داد: در ابتدا، باید به جو فوق العاده حاکم بر تیم اشاره کنم. یکی از اهداف اصلی من انتقال انرژی مثبت به تیم بود. کار کردن در چنین محیطی باعث خوشحالی وافر است. پیش از هر چیز، در این اردو فرصتی فراهم شد تا یکدیگر را بهتر بشناسیم و ارتباطی محبت آمیز برقرار کنیم و همچنین بازیکنان با ایده ها و روش کار من بیشتر آشنا شدند.

سرمربی تیم ملی اعلام کرد: به علاوه، من نیز از شرایط آمادگی بازیکنان بهتر آگاه شدم. در کنار بازی تدارکاتی با ازبکستان و تمرینات، جلساتی برای دیدن ویدئوها و انیمیشن های تاکتیکی و بررسی انفرادی و گروهی برگزار کردیم. تمام سعی ما این بود که حداکثر استفاده را از زمان ببریم. در آخر، از زحمات کادر پزشکی کمال تشکر را دارم که تا آخرین روز با دریافت تست های مستمر کرونا، سلامت اعضای تیم را به دقت تحت نظر داشتند. به باور من، این اردوی تدارکاتی زمینه را برای آینده ای پیروز فراهم کرد.

اسکوچیچ اعلام کرد: همچنین، پیغام مهمی هم برای عموم مرم دارم که لیست اعلام شده، فهرست نهایی نیست. این لیست قابل تغییر است، به این معنی که ما همیشه آمادگی این را داریم تا هر کدام از بازیکنان که خودشان را به سطح استانداردهای تیم ملی برسانند دعوت کنیم. ذهنم متمرکز بر آینده است و از همین حالا در فکر اردوی تدارکاتی بعدی هستم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 715

به "اردوی مهرماه بسیار موفقیت آمیز بود، پیغام مهمی برای مردم دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوی مهرماه بسیار موفقیت آمیز بود، پیغام مهمی برای مردم دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید