انصاری فرد: اجازه نمی دهیم به میزبانی نمایندگان ایران خدشه وارد شود

به گزارش مجله پیوند، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ایران امن ترین کشور در خاورمیانه و غرب آسیا است و اجازه نمی دهیم به میزبانی تیم های ایرانی در آسیا خدشه وارد شود.

انصاری فرد: اجازه نمی دهیم به میزبانی نمایندگان ایران خدشه وارد شود

به گزارش مجله پیوند و به نقل از باشگاه پرسپولیس، محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به شایعه دریافت امتیاز میزبانی از کنندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ایران تا به امروز با امنیت کامل از تیم های دیگر در لیگ قهرمانان آسیا میزبانی کرده و برگزاری باشکوه فینال لیگ قهرمانان آسیا که با همکاری همه مسئولان انجام شد و تحسین AFC در مراسم اخیر قرعه کشی لیگ قهرمانان را به همراه داشت شاهدی بر این مدعاست. به هیچ وجه نه کوتاه خواهیم آمد و نه اجازه می دهیم که به میزبانی تیم های ایرانی خدشه وارد کنند.

وی ادامه داد: نمی دانم جوسازی برخی در کویت تا چه حد صحت دارد ولی اگر صحت داشته باشد و ما کوتاه بیاییم و آنها بگویند در ایران بازی نمی کنیم اشتباه بزرگی است. یک روز مقابل عربستانی ها کوتاه آمدیم و الان هم اگر در قبال بازی استقلال کوتاه بیاییم، فردا این موضوع گریبان پرسپولیس و تیم های دیگر را هم می گیرد. باید جلوی این موضوع بایستیم و اجازه ندهیم که کشورهای دیگر از طریق فوتبال و به بهانه های واهی امنیت کشور را زیر سوال ببرند.

انصاری فرد تاکید کرد: در خاورمیانه و غرب آسیا هیچ جا امن تر از ایران نیست. وزیر ورزش هم تضامین لازم را به AFC اعلام کرده و ما هم در باشگاه پرسپولیس پیش بینی های لازم را انجام داده ایم. قویا باید جلوی این مسائل ایستاد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس در همان سالی که به فینال آسیا رفت متاسفانه بازی های زیادی را در کشور ثالث انجام داد. بازیکنان تیم خسته شدند و چند بازی در مراحل حذفی در کشورهای دیگر انجام شد و تیم از حمایت هواداران خود محروم شد. پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیاست و امنیت کامل در ایران برقرار است و باید جلوی شیطنت ها ایستادگی کرد و هشیار بود.

وی در پایان گفت: این حق تیم های ایرانی است که از حضور تماشاگرانشان بهره ببرند. این راهی است برای تضعیف فوتبال ایران و جریانات سیاسی در آن دخیل است اما فکر می کنم بهتر است AFC به سابقه خوب ایران در برگزاری بازی های بین المللی نگاه کند و در برابر هرگونه جوسازی و ادعاها و درخواست های غیرواقعی بایستد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 215

به "انصاری فرد: اجازه نمی دهیم به میزبانی نمایندگان ایران خدشه وارد شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: اجازه نمی دهیم به میزبانی نمایندگان ایران خدشه وارد شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید