تبریز از جمله الگوهای پیروز حوزه مدیریت پسماند در کشور

به گزارش مجله پیوند، خبرگزاری خبرنگاران-تبریز از جمله شهرهای پیروز کشور در حوزه مدیریت پسماند و نظافت و پاکیزگی شهری است.

تبریز از جمله الگوهای پیروز حوزه مدیریت پسماند در کشور

به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛ محمد هادی حیدرزاده در حاشیه بازدید از فعالیت های سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز با اعلام این مطلب اضافه کرد : شهرداری تهران در راستای آگاهی و بهره مندی از تجارب کلانشهرهای مختلف کشور، برنامه بازدید از فعالیت های حوزه مدیریت پسماند و خدمات شهری آنها را در پیش گرفته که بر همین اساس از پتانسیل ها، توانمندی ها و فعالیت های شهرداری کلانشهر تبریز در حوزه مدیریت پسماند بازدید به عمل آمد.

وی گفت : آنچه در این بازدید بیش از همه چیز توجه مارا به خود جلب نمود؛ شرایط مطلوب رفت و روب و تمیزی و پاکیزگی شهر است که بی شک مرهون فرهنگ بالای مردم در حفظ تمیزی و کوشش شبانه روزی مجموعه سازمان مدیریت پسماند در حوزه جمع آوری پسماند و نظافت شهری است.

عضو هیات مدیره سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تهران اظهار داشت : در کنار پاکیزگی و تمیزی شهر، نحوه مدیریت پسماند در مقصد و ایجاد تصفیه خانه شیرابه از دیگر اقدامات درخور توجهی است که به وسیله سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز صورت می گیرد که به نوبه خود نشان از توجه این سازمان به اقدامات علمی و تازه است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 شهریور 1400 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1252

به "تبریز از جمله الگوهای پیروز حوزه مدیریت پسماند در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریز از جمله الگوهای پیروز حوزه مدیریت پسماند در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید