رئوفی: بازیکنان ما لیاقت پیروزی را دارند، دوست داشتم کارم را با یک پروژه سخت آغاز کنم

به گزارش مجله پیوند، سرمربی تیم والیبال آذر باتری گفت: پس از غلبه بر تیم صدرنشین و بدون باخت جدول به این نتیجه رسیدیم که می توان تیم های قدرتمند را هم شکست داد.

رئوفی: بازیکنان ما لیاقت پیروزی را دارند، دوست داشتم کارم را با یک پروژه سخت آغاز کنم

رحمان رئوفی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص فعالیت خود در تیم آذر باتری ارومیه گفت: قبل از اینکه مسئولیت تیم را قبول کنم به عنوان یاری مربی در تیم مسغول بودم. من احتیاج داشتم که خودم را یک محک جدی بزنم. در این شرایط بین دو راهی گنبد و آذرباتری بودم که تصمیم گرفتم، با یک چالش جدی و در شهری کاملا والیبالی، توانایی خودم را بسنجم.

سرمربی تیم والیبال آذر باتری ادامه داد: مدیران تیم آذر باتری پس از قطع همکاری با نفرزاده به سراغ من آمدند. می دانستم که کار در ارومیه سخت است ولی جنبه مثبت قضیه را در نظر گرفتم. ما تیمی جوان و پر از انرژی در اختیار داریم که تشنه یادگیری هستند. من نیز دوست داشتم کارم با یک پروژه سخت آغاز کنم.

رئوفی گفت: در بازی نخستین که راهنمایی تیم را بر عهده گرفتم به سایپا باختیم. اگرچه 3 بر صفر شکست خوردیم اما فاصله امتیازات بسیار کم بود. بازیکنان پیش از این بازی به خودباوری نرسیده بودند و من نیز نتوانستم تیم را به خوبی مهیای بازی کنم.

ملی پوش پیشین والیبال ساحلی ایران توضیح داد: برای بازی با سپاهان، علاوه بر نکات فنی به مسائل روحی و روانی بازیکنان نیز توجه ویژه کردیم تا توانایی های خود را باور نمایند. بازیکنان ما لیاقت پیروزی را دارند و پس غلبه بر تیم صدرنشین و بدون باخت جدول به این نتیجه رسیدند که می توان تیم های قدرتمند را هم شکست داد.

رحمان رئوفی در انتها گفت: در روزهای آینده جلساتی با مدیران باشگاه داریم تا در صورت امکان یک دریافت نماینده و یک پاسور به تیم اضافه کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1401 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1481

به "رئوفی: بازیکنان ما لیاقت پیروزی را دارند، دوست داشتم کارم را با یک پروژه سخت آغاز کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئوفی: بازیکنان ما لیاقت پیروزی را دارند، دوست داشتم کارم را با یک پروژه سخت آغاز کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید