رد زنی سارق منازل پایتخت پس از کشف قبض پارکینگ

به گزارش مجله پیوند، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یکی از اعضای باند 4 نفره سرقت از منازل شمال تهران خبر داد.

رد زنی سارق منازل پایتخت پس از کشف قبض پارکینگ

به گزارش ،سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح پایگاه سوم پلیس آگاهی تعیین شد که سرقت های توسط اعضای یک باند سرقت باهمکاری یکدیگر انجام شده است و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار تیم تخصصی این پایگاه قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: متاسفانه کارآگاهان با مراجعه به محل های سرقت سرنخی از سارقان به دست نمی آوردند تا اینکه نوزدهم اردیبهشت ماه سرقت منزل دیگری در خیابان جهان آرا به پلیس آگاهی اعلام و کارآگاهان در بررسی از صحنه جرم یک برگ قبض پارکینگ کشف کردند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی شرح داد: با سرنخ بدست آمده کارآگاهان در گام بعدی تحقیقات پلیسی، مالک خودرو را شناسایی و به دست آوردند، مالک خود سیروس 41 ساله ساکن غرب تهران دارای چندین سابقه سرقت منزل می باشد و متهم در تعقیب پلیس آگاهی است.

وی گفت: با شناسایی مخفیگاه متهم، اولین متهم پرونده با هماهنگی های قضائی در مخفیگاهش دستگیر و پس از انتقال به این پایگاه به 15 فقره سرقت منزل با همکاری 3 همدستش به نام های وحید، کامران و مجید اعتراف کرد و گفت: اموال سرقتی را پس از سرقت بین خودمان تقسیم می کردیم.

این مقام انتظامی بااشاره به اینکه در بررسی از مخفیگاه متهم تعدادی اموال مسروقه کشف شد، گفت: با تلاش کارآگاهان تا کنون 4 تن از شاکیان شناسایی و اموال مکشوفه به آنان تحویل شد.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی در خاتمه با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری سایر متهمان پرونده ادامه دارد، گفت: سیروس با دستور قضائی برای کشف جزئیات پرونده در اختیار دایره مبارزه با سرقت منزل پایگاه واقع شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 538

به "رد زنی سارق منازل پایتخت پس از کشف قبض پارکینگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رد زنی سارق منازل پایتخت پس از کشف قبض پارکینگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید