عضو هیئت مدیره استقلال: سلطانی فر مدیران بله قربان گو را انتخاب می کرد، مددی می خواهد استقلال را وارد حاشیه کند

به گزارش مجله پیوند، عضو هیئت مدیره استقلال به اظهارات مدیرعامل پیشین این باشگاه واکنش نشان داد و گفت که او می خواهد آبی پوشان را وارد حاشیه کند.

عضو هیئت مدیره استقلال: سلطانی فر مدیران بله قربان گو را انتخاب می کرد، مددی می خواهد استقلال را وارد حاشیه کند

سید حجت کریمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال، مسائل باشگاه و دیگر مسائل صحبت هایی را عنوان نمود که در زیر می خوانید:

خبرنگاران: از صدرنشینی استقلال در پایان نیم فصل اول شروع کنیم.

کل تیم زحمت کشیدند تا استقلال در صدر جدول قرار بگیرد. هیئت مدیره و حمایت های مصطفی آجورلو نیز باعث شد که استقلال رو به جلو حرکت کند. آجورلو طوری عمل کرد که کسی دغدغه نداشته باشد و همه به فکر کار تیمی باشند. این مسائل باعث ایجاد روحیه و پشتوانه و امید در استقلال شد. هیئت مدیره نیز در هیچ کار فنی دخالت نکرد و همیشه حمایت کردیم.

خبرنگاران: برخلاف سال گذشته، حواشی و اختلاف بین کادرفنی و مدیریت نمی بینیم.

با مدیریت اجرا شده هیچ حاشیه ای نداشتیم. هیئت مدیره و مدیرعامل پشت تیم بودند و با همه مسائلی که وجود داشت، اجازه ندادند فرایند تیم دچار ایراد گردد.

خبرنگاران: بزرگترین مشکل باشگاه استقلال در حال حاضر چیست؟

بحث های مالی.

خبرنگاران: قرار بود با قراردادی که با اسپانسر تازه بسته شده، مسائل مالی کمتر گردد، چطور امروز صحبت از مسائل مالی می کنید؟

بحث های مالی برای این چند ماه نیست و به دوره های قبلی بازمی گردد. این بدهی ها برای مدیریت تازه به جا مانده و از این رو آجورلو و هیئت مدیره باید پاسخگو باشند. مدیریت قبلی هر طوری که دلش خواسته، قراردادها را بسته است، چون این فکر را کرده که قرار نیست او پول ها را بدهد و مدیر بعدی پرداخت می کند. اگر بدهی های قبلی نبود، باشگاه مسئله ای نداشت. بدهی های ارزی زیادی داریم که به اینها باید رأی پفراینده شکایت هایی که در فیفا داریم، اضافه گردد. این بدهی ها برای کدام دوره بود؟ اگر ما یک اشتباه داشتیم، بگویند چنین اشتباهی رخ داده است. متأسفانه کسانی را به عنوان مدیر استقلال انتخاب کردند که اگر در دفتر خودشان هم معرفی می شدند، آنها را به عنوان مدیر انتخاب نمی کردند. مدیریت مثل داستان موتورسواری است، اول باید به طرف موتور کوچک بدهند، سپس موتور سنگین، چون اگر موتور سنگین به او بدهند، خودش را می کُشد! کسی که ظرفیت نداشته را مدیر استقلال گذاشته بودند.

خبرنگاران: شما انتقادهایی به عملکرد مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان قبلی داشتید، با این صحبت ها اعتقاد دارید که مدیران قبلی استقلال به اشتباه از طریق وزارت ورزش منصوب شده بودند؟

افرادی که انتخاب شدند مدیر نبودند و کسانی را انتخاب کردند که بله قربان گو بودند. کسی که مدیریتِ خودش را بلد نیست، چطور در مجموعه پرطرفداری مثل استقلال به عنوان مدیر منصوب می گردد؟ حیف که نمی خواهم یکسری صحبت ها را انجام دهم وگرنه حرف برای گفتن زیاد است.

خبرنگاران: در ماجرای حذف استقلال از آسیا مشخص شد که این باشگاه از اسفند 99 تا شهریور 1400 فرصت داشته مدارک و اسناد را برای کسب مجوز حرفه ای بارگذاری کند. احمد مددی، مدیرعامل سابق استقلال اخیرا مدعی شده که بیشتر مدارک را بارگذاری کرده بودند و بدهی در دوره او باقی نماند.

حرف های او اصلا صحت ندارد. با یکی از کسانی که با او (مددی) کار می کرد، صحبت کردیم و گفت همه موارد به این آقا گفته بودیم ولی انجام نداد. اگر بدهی نداشتند، پس این بدهی ها برای چه کسی است؟ این صحبت ها فرار رو به جلو است. مشکل ما این است که مدیری را می آوریم و زمانی که همه چیز را از بین می برد، پست بالاتری به او می دهیم، این مسئله مرسوم شده است. مدیری که نمی توانسته کار کند را برمی دارند و در مجموعه ای می گذارند که طرف سهام آن را به عنوان مثال از 200 میلیارد تومان به 100 میلیارد تومان کاهش داده و چندین میلیارد ضرر زده است. با وجود این عملکرد، آن مدیر را تشویق می کنند و پست بالاتری به او می دهند.

خبرنگاران: با این شرایط می پذیرید که درگیری ها و اختلاف نظرهای فصل گذشته بین مدیریت با کادرفنی و بازیکنان ضربه اساسی به استقلال زد؟

بله، آیا در حال حاضر خبری از باشگاه استقلال منتشر می گردد که مدیر با مربی یا بازیکن درگیر گردد؟ یا در جلسات بین خودمان مسئله ای بوجود بیاید؟ ما هماهنگ شده کارها را جلو می بریم. همه پشت تیم هستیم و مسئله ای نداریم، ولی چرا تیم قبلی با یکدیگر مشکل داشتند؟ چون مسائلی پشت قضایا قرار داشت که مدیران قبلی و تیم شان بهتر می دانند چه کارهایی انجام دادند. صحبت های او علیه مجیدی برای این است که استقلال را وارد حاشیه کند. ما تأکید کرده ایم که وارد این بازی ها نشوند. اگر آنها حرفی داشتند، در عمل انجام می دادند و کارها را جلو می بردند.

خبرنگاران: حساب های باشگاه به خاطر مسائل مدیریت قبلی بسته است؟

تا جایی که خبر دارم، حساب ها مسدود بوده که آن هم به خاطر مسائل قبلی است.

خبرنگاران: مدیرعامل فجرسپاسی شیراز پس از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در اظهارنظری گفته که سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند در اسفندماه مشمول خدمت سربازی می شوند...

وقتی تیمی خوب کار می کنند، تا می توانند حاشیه درست می کنند. بهتر است در این راستا وارد حاشیه نشویم، چون حرف زیاد است. مملکت قانون دارد و آجورلو نیز جزو کسانی است که می گوید طبق قانون کار کنیم. به این مسائل ورود نمی کنیم و حرف مان را در زمین می زنیم.

خبرنگاران: ... و صحبت پایانی؟

امیدوارم استقلال در نیم فصل دوم با قدرت پیش برود تا در پایان فصل با کسب قهرمانی دل هواداران را شاد کند. هیئت مدیره و مدیریت باشگاه از سرمربی و بازیکنان حمایت می کند. جا دارد خسته نباشید ویژه به آجورلو بگویم که خیلی زحمت می کشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 اسفند 1400 بروزرسانی: 5 اسفند 1400 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1421

به "عضو هیئت مدیره استقلال: سلطانی فر مدیران بله قربان گو را انتخاب می کرد، مددی می خواهد استقلال را وارد حاشیه کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو هیئت مدیره استقلال: سلطانی فر مدیران بله قربان گو را انتخاب می کرد، مددی می خواهد استقلال را وارد حاشیه کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید