قوم گرایی و ژن های خوب موانع پیشرفت استان گلستان

به گزارش مجله پیوند، نمایندگان منتخب گلستان برای اینکه بتوانند برای مردم کاری نمایند باید پا روی ژن های خوب بگذارند و با قوم گرایی خداحافظی نمایند.

قوم گرایی و ژن های خوب موانع پیشرفت استان گلستان

گروه دانشگاه مجله پیوند- امید سیاوش پور؛ * مردم گرگان و آق قلا برخلاف چهار سال پیش انتخاب شایسته ای را انجام دادند. امیدوارم مردم در آینده احساس رضایت داشته باشند و این مهم قطعا با برنامه ای مدون و کوشش و پشتکار به وقوع خواهد پیوست.

اما لازم می دانم به دو منتخب مردم در مجلس به عنوان نماینده بزرگترین جنبش دانشجویی کشور در استان چند نکته ای را عرض کنم.

واقعا برای اینکه بتوان یک استان را ساخت باید از خیلی امور شخصی گذشت، باید پا روی ژن هایی گذاشت که دارند خون مردم را می مکند، باید با قوم گرایی خداحافظی کرد و به باید به نخبه گرایی روی آورد، باید به جوانان به فکر های نو میدان داد و قطعا بدانید اگر غیر از این اتفاق بیفتد کارنامه درخشانی برایتان به جای نخواهد ماند، و همچون دوستان با شرمندگی باید خداحافظی کرد و اگر غیر از این باشد مردم با ما خداحافظی می نمایند و گرفتار همان کارنامه ای می شویم که دو نماینده بزرگوار قبل به جای گذاشتند.

جناب آقای مهندس سنگدوینی و جناب آقای دکتر منتظری شما برای عقب ماندگی ها، برای نرخ بیکاری برای پتانسیل های استفاده نشده و در یک کلام برای بهبود رفاه و زندگی مردم برنامه داشته باشید، با برنامه پیش بروید و برنامه هایتان را با مردم مطرح کنید. مانند بعضی از دوستان از بالا به پایین به ملت نگاه نکنید؛ شما به عنوان نماینده های انقلابی باید میانگین تراز جامعه باشید

نباید فراموش کنید راه ماندگار شدن پیشرفت این استان و عزت آن است گذشتگان آمدند و رفتند آن چه که می ماند کار شما و تصمیم های شما.

این اطمینان خاطر را به شما می دهم که دست در دست شما خواهیم گذاشت برای آبادانی این خته و در راستا خدمت با تمام توان جنبش دانشجویی در کنار شما خواهد ایستاد.

امید سیاوش پور، دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گلستان

انتشار یادداشت های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط مجله پیوند نیست و صرفاً منعکس نماینده نظرات گروه ها و فعالین دانشجویی است.

انتشار یادداشت های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط مجله پیوند نیست و صرفاً منعکس نماینده نظرات گروه ها و فعالین دانشجویی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 297

به "قوم گرایی و ژن های خوب موانع پیشرفت استان گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قوم گرایی و ژن های خوب موانع پیشرفت استان گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید