پنل نقش استارت آپ ها در گردشگری سلامت در بازارهای پیشرفته و سنتی برگزار گردید

به گزارش مجله پیوند، هم زمان با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی، پنل تخصصی نقش استارت آپ ها در گردشگری سلامت در بازارهای پیشرفته و سنتی برگزار گردید.

پنل نقش استارت آپ ها در گردشگری سلامت در بازارهای پیشرفته و سنتی برگزار گردید

به گزارش میراث آریا به نقل از ستاد خبری نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران، در این پنل سه نفر از استادان حوزه گردشگری سلامت به ارائه آموزش های لازم در مورد گردشگری سلامت و نقش استارت آپ ها در این نوع از گردشگری پرداختند.

امین حقیقت دبیر شورای راهبری گردشگری سلامت کشور در حاشیه برگزاری این پنل تخصصی گفت: در طول برگزاری نمایشگاه گردشگری،سه پنل تخصصی در حوز گردشگری سلامت داریم که امروز پنل اول آن برگزار گردید.

او اضافه کرد: این پنل با عنوان نقش استارت آپ ها در گردشگری سلامت دربازارهای پیشرفته و سنتی که به مدت دو ساعت برگزار گردید و استقبال خوبی از این پنل تخصصی شد.

حقیقت گفت: در این پنل تخصصی موضوعاتی از جمله چگونگی ایجاد یک استارت آپ، نحوه رشد آن و چگونگی تبلیغات آنالیز شد و با توجه به این که استارت آپ یک پروژه دارای ریسک است در این پنل تخصصی به دنبال این بودیم که بهترین راه کارهای علمی را در این پنل نشان دادیم.

او ادامه داد: همچنین کشورهای پیروز در این پنل معرفی شدند و نیز ابزارها و راهکارهای نوین در حوزه گردشگری سلامت مورد آنالیز نهاده شد و آموزش های لازم و توضحیحات علمی به شرکت کنندگان ارائه شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 161

به "پنل نقش استارت آپ ها در گردشگری سلامت در بازارهای پیشرفته و سنتی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنل نقش استارت آپ ها در گردشگری سلامت در بازارهای پیشرفته و سنتی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید