یک ویلای لوکس روم باستان در انگلستان کشف شد

به گزارش مجله پیوند، در حقیقت، امپراتوری متاخر تا انگستان کشیده شده بود و مکان هایی مانند دیوار هادریان نشان از این میراث است. باستان شناسیِ مربوط به رومیان هنوز در انگلستان کشف می گردد، به طوری که کشف اخیر در یورکشایر، یکی از جالب ترین هاست.

یک ویلای لوکس روم باستان در انگلستان کشف شد

جهت دریافت خدمات طراحی محوطه ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

در حومه اسکاربورو، یک شهر ساحلی در شمال شرقی انگلستان، بقایای یک ویلای مجلل و لوکس رومی در حین ساخت وساز مسکن کشف شد. کارشناسان از این کشف هیجان زده شده اند و معتقدند که این یک کشف واقعا هیجان انگیز بوده و قطعا از اهمیت ملی بالایی برخوردار است. در واقع می توان گفت که این ویلای لوکس یکی از مهمترین اکتشافات رومی ها در دهه گذشته محسوب می گردد.

در واقع سازندگان برای ساخت یک مجموعه عظیم ساختمانی به اندازه دو زمین تنیس، زیرسازی را شروع می نمایند که ناگهان به این کشف جدید و غیرمنتظره دست پیدا کردند. ساختار این ویلای رومی باستان شامل یک اتاق مدور دایره ای شکل با چندین اتاق دیگر متصل به آن و یک حمام می گردد.

این احتمال وجود دارد که مالک یک ثروتمند بوده و این مجموعه حتی می توانست در بعضی موارد به عنوان یک مقدس مذهبی مورد استفاده قرار گیرد. این طرح و کشف جدید بر خلاف اکتشافاتی است که قبلا در انگلستان کشف شده و همین امر آن را هیجان انگیزتر می نماید.

امریک، از بازرسان بناهای تاریخی باستانی بریتانیا، در اینباره می گوید: این بقایای باستانی یک کشف خارق العاده بوده و بسیار بیشتر از آن چیزی است که آرزو داشتیم در این مکان کشف کنیم. این بنا در حال حاضر شناخت و درک بهتری از روم باستان و کشف آن در انگلستان، به ما می دهد.

کشف این ویلای لوکس و مجلل و آنالیز نوع سازه و ساخت آن از سوی باستان شناسان نشان می دهد که در آن دوره ساختمان ها توسط معماران متخصص و حرفه ای در اروپای شمالی طراحی و توسط بهترین صنعتگران ساخته شده اند.

منبع: گردشبان
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1047

به "یک ویلای لوکس روم باستان در انگلستان کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک ویلای لوکس روم باستان در انگلستان کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید