افشای راز شوهر جنایتکار با فیلم دوربین های مدار بسته

به گزارش مجله پیوند، هفته گذشته مرد جوانی به پلیس رفت و از ناپدید شدن همسرش اطلاع داد و گفت روز گذشته وقتی از مغازه ام به خانه برگشتم از همسرم خبری نبود. اول فکر کردم برای خرید بیرون رفته، اما وقتی با تلفن همراهش تماس گرفتم و خاموش بود خیلی نگران شدم. با خانواده و دوستان و آشنایان تماس گرفتم، اما هیچ کس از همسرم مینو خبر نداشت.

افشای راز شوهر جنایتکار با فیلم دوربین های مدار بسته

به گزارش ایران، با شکایت مرد جوان به نام پویا، پرونده ای در شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران تشکیل شد. در ادامه آنالیز ها به دستور بازپرس جنایی مأموران به بازبینی دوربین های مداربسته اطراف خانه این زوج جوان پرداختند. دوربین ها نشان می داد برخلاف گفته مرد جوان، پویا و مینو با هم به خانه وارد شده اند و بعد از آن خروج زن جوان از خانه ثبت نشده بود و همین مسأله احتمال جنایت خانوادگی را عنوان کرد.

با این فرضیه، از مرد جوان چندین بار تحقیق صورت گرفت، اما پویا همچنان مدعی بود که از سرنوشت همسرش بی اطلاع است. از آنجایی که پویا، خودش ناپدید شدن همسرش را اعلام نموده بود و خانواده مینو نیز شکایتی از مرد جوان نداشتند، دلیلی برای بازداشت او پیدا نشد. با این حال کارآگاهان به آنالیز ماجرا ادامه دادند تا اینکه معین شد پویا اقدام به خرید بیل و کلنگ از یک مغازه مصالح فروشی نموده بود. در حالی که وی هیچ توضیحی برای خرید این وسایل نداشت. با به دست آمدن این مدرک و در کنار هم قرار دادن تکه های پازل کنار هم، معمای ناپدید شدن زن جوان به دست همسرش، قوت گرفت.

بدین ترتیب بازپرس سهرابی دستور بازداشت مرد جوان را صادر کرد، اما زمانی که کارآگاهان پلیس آگاهی برای دستگیری پویا راهی خانه وی شدند، معین شد که مرد جوان خانه را ترک نموده است. در ادامه آنالیز ها هیچ رد و سرنخی از پویا به دست نیامد و احتمال فرار وی پررنگ شد.

با ناپدید شدن مرد جوان و این احتمال که پویا ممکن است پس از قتل همسر، قصد خروج از کشور را داشته باشد، به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران، دستور ممنوع الخروجی وی صادر شد.

در حالی که تحقیقات برای یافتن پویا ادامه داشت انتها معین شد وی در یکی از بیمارستان های اطراف تهران بستری شده است. آنالیز ها نشان می داد که عابران و خودرو های عبوری این مرد را در حالی که نیمه بی هوش کنار خیابانی در اطراف تهران افتاده بود، پیدا و به بیمارستان منتقل نموده اند.

مأموران بلافاصله راهی بیمارستان شدند. پویا پس از بهبودی به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت: مینو را من کشته ام، قصدم کشتن او نبود. او را دوست داشتم، آن روز بیرون رفته بودیم و وقتی باهم به خانه برگشتیم سر موضوعی پیش پا افتاده دعوایمان شد.

مرد جوان ادامه داد: مینو آغاز به داد و فریاد کرد، دستم را روی گلو و دهانش گذاشتم که فریاد نزند، اما به خودم که آمدم دیدم نفس نمی کشد. ترسیده بودم. با خودم گفتم نباید این راز برملا گردد؛ بنابراین جسد او را داخل پتو پیچیده و در خودرویم قرار دادم. بعد بیل و کلنگ خریدم و به سمت اطراف تهران رفتم زمین را کندم و جسد همسرم را دفن کردم.

پویا در ادامه گفت: بعد از قتل همسرم، سعی کردم با اعلام خبر ناپدید شدنش، جهت تحقیقات را تغییر دهم و از اتهام قتل فرار کنم. اما عذاب وجدان لحظه ای مرا رها نکرد و در نهایت تصمیم گرفتم با خوردن قرص به زندگی ام انتها دهم. قرص ها را خوردم و سوار خودرویم شدم و به سمت محلی که همسرم را دفن نموده بودم رفتم. از ماشین پیاده شدم تا به آنجا بروم. می خواستم کنار همسرم بمیرم، اما دیگر نفهمیدم چه شد وقتی چشم باز کردم در بیمارستان بودم و فهمیدم که رهگذران مرا بی هوش در خیابان پیدا نموده و به بیمارستان رسانده اند.

با اعتراف مرد جوان به قتل همسرش، بلافاصله کارآگاهان اداره آگاهی راهی محل دفن جسد مینو شدند. در آنالیز های اجرا شده جسد پیدا و به پزشکی قانونی منتقل شد. تحقیقات تکمیلی پس از بهبودی کامل مرد جوان به دستور بازپرس جنایی ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 896

به "افشای راز شوهر جنایتکار با فیلم دوربین های مدار بسته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای راز شوهر جنایتکار با فیلم دوربین های مدار بسته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید