سینما

تهران صاحب سینمای رو باز می گردد ، سینماسپیده 7 سالنه می گردد

مدیر عامل موسسه بهمن سبز حوزه هنری گفت: با هدف اجرای طرح تحول عمرانی و توسعه ای موسسه بهمن سبز، سینما سپیده تهران تبدیل به پردیسی 7 سالنه می گردد.

11 بهمن 1398

آشغال های دوست داشتنی اصل متقاضی فیلم فجر شد

نسخه جدید فیلم سینمایی آشغال های دوست داشتنی با عنوان آشغال های دوست داشتنی اصل متقاضی حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شد.

5 بهمن 1398

فیلم، گریه مادر شهید از حرف مردم: پسرت چقدر پول گرفته؟

17 آذر سالروز شهادت علی اکبر شیرعلی ،شهیدِ مدافع حرم، است. مادر شهید گفت که من از غصه داغ پسرم نمردم ولی از حرف ها و زخم زبان های بعضی ها که می گویند چقدر پول گرفته ای کم کم آب می شوم.

3 بهمن 1398

جزییات تازه از شرایط تماشای آثار در سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت

محمد حمیدی مقدم دبیر سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت ضمن تشریح وجوه تمایز این دوره نسبت به دوره های قبل، از فروش بلیت به قیمت 5 و 10 هزار تومان برای اکران صبح و بعدازظهر جشنواره اطلاع داد.

29 دی 1398

اچ آی وی همان ایدز است؟

عامل ایدز ویروسی به نام اچ آی وی است. این ویروس سیستم ایمنی بدن را ضعیف و به تدریج شروع به نابود کردن بخشی از سلول های گلبول سفید خون می کند. با کم شدن این سلول ها فرد به ایدز مبتلا می شود.

29 دی 1398

کشورها را در جهان با چه لقب هایی می شناسند؟

مجله مهر: در حدود 200 کشوردر جهان و با نام مخصوص به خودشان ثبت شده اند، اما هرکدام این نام را از جایی آورده اند یا اینکه در جهان با عنوان دیگری شناخته می شوند. شاید جالب باشد که بدانید آرژانتین نامش را از کلمه اسپانیایی نقره به دلیل معادن نقره اش گرفته یا...

24 دی 1398

سخنرانی دیوید بکام در سازمان ملل ، به حقوق و آینده بچه ها احترام بگذاریم

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال انگلستان و سفیر حسن نیت صندوق بچه ها ملل متحد (یونیسف) همزمان با روز جهانی کودک 2019 در سازمان ملل سخنرانی کرد.

20 دی 1398

گزارش فیلم های تلویزیون در تعطیلات آخر هفته

فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن من یک فراری از یک گروه زنجیری هستم، مزار شریف، رز زرد، افسانه شهر قالی، پرواز، سرقت، پرواز 956، ترافیک، دیگران، شب در سراسر خیابان پیتربل 1، علفزار، افسانه ماه تی تی، هفت، مخلوق غیرزمینی، تنها در خانه1، وال ای، آپ...

17 دی 1398

مشت آخر به سینماها می آید

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش از بستن قرارداد فیلم سینمایی مشت آخر به کارگردانی مهدی فخیم زاده در گروه فرهنگ خبر داد.

12 دی 1398

سریال The Witcher پاسخ نتفلیکس به گیم اف ترونز اچ بی او

وب سایت یک پزشک - میثاق محمدی زاده: شبکه تلویزیونی نتفلیکس این هفته تریلری از سریال درام - فانتزی آینده خود به نام The Witcher منتشر کرد.

10 دی 1398

مجمع اقتصاد فناوری نانو برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، ثبت نام هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو به عنوان بزرگ ترین رویداد مدیریتی حوزه نانو، از روز شنبه 11 آبان ماه شروع شد. در این دوره مجمع کوشش خواهد داشت تا موضوع تأثیر فضای متغیر و ناپایدار مالی کشور را...

2 دی 1398

یک ایرانی بهترین فیلمساز جشنواره تصویر طلایی آمریکا شد

محمدمهدی دل خواسته کارگردان فیلم کوتاه باران برای تو می بارد، جایزه بهترین فیلمساز جشنواره بین المللی تصویر طلایی آمریکا را تصاحب کرد.

29 آذر 1398

معرفی آثار سینمای سعادت جشنواره جهانی فیلم فجر

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، از مجموع فیلم های بلند و کوتاه ایرانی و خارجی رسیده به دبیرخانه سی و هفتمین دوره از جشنواره جهانی فیلم فجر، 15 فیلم بلند و 15 فیلم کوتاه برای حضور در بخش سینمای سعادت (مسابقه بین...

25 آذر 1398