بیان تجربه های مطالبه گری در برنامه گرانیگاه شبکه افق

به گزارش مجله پیوند، گرانیگاه، عنوان برنامه تلویزیونی جدید شبکه افق است که از چهارشنبه تاریخ هشتم اردیبهشت ساعت 21 به روی آنتن خواهد رفت.

بیان تجربه های مطالبه گری در برنامه گرانیگاه شبکه افق

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، برنامه تلویزیونی گرانیگاه به تهیه نمایندگی مهدی انصاری، سردبیری مریم مومن زاده و با اجرای علی چاووشی، با شعار نگاه خوش بینانه به آینده روایت گر قصه مطالبه گرانی ست که تجربه مطالبه گری موفقی در حوزه های گوناگون اعم از مبارزه با خصوصی سازی های غلط، زمین خواری، حاشیه نشینی و... داشته اند.

این برنامه از دو بخش اصلی مصاحبهی استودیویی و فیلم مستند تشکیل شده است. سوژه های هر قسمت از برنامه مطالبه گرانی از شهر های مختلف کشور همچون شیراز، بندرانزلی، قزوین، بوشهر، شهر بابک کرمان و سایر شهر ها هستند.

در هر قسمت ضمن مصاحبهی استودیویی با مطالبه گر، فیلم مستند مطالبه گری آن¬ها نیز پخش خواهد شد. این فیلم های مستند که بخش اعظم آن ها به کارگردانی سید مصطفی سید الحسینی و با تدوین روح الله قاسمی هستند، با به تصویر کشیدن محل زندگی، چالش ها و روایت مطالبه گری سوژه هر قسمت، مخاطب را به مهمان برنامه نزدیک تر می نمایند.

از دیگر بخش های این برنامه مصاحبه با کارشناس مربوطه در حوزه مورد مطالبه گری ست. در کنار این مصاحبه ها آیتم هایی نظیر آیتم آموزشی نیز در برنامه وجود دارد که اقتضائات و شیوه های مختلف مربوط به مطالبه گری در آن گنجانده شده است.

پیش فراوری گرانیگاه از تابستان 1399 شروع شده است و همچنان فراوری آن ادامه دارد. فصل اول این برنامه در 13 قسمت به روی آنتن شبکه افق خواهد رفت.

مطالبه گر قسمت اول گرانیگاه، مصطفی نوروزی از ساکنین محله کوشکک شیراز است که در جهت حل مسائل محله اقدامات متعددی انجام داده است و که البته با چالش های جدی نیز روبرو می گردد. علی رهجو نیز کارشناس این قسمت، از منظر مالی به بیان مسائل و مسائل مناطق حاشیه ای شهر ها می پردازد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1086

به "بیان تجربه های مطالبه گری در برنامه گرانیگاه شبکه افق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیان تجربه های مطالبه گری در برنامه گرانیگاه شبکه افق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید