تشدید رصد بازار در زنجان

به گزارش مجله پیوند، خبرنگاران/زنجان معاون امور نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در روزهای پایانی سال، رصد و بازرسی از بازار تشدید می گردد.

تشدید رصد بازار در زنجان

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

اسماعیل مسلمی در گفت وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه نظارت بر بازار از 15 اسفندماه در زنجان تشدید شده است، اظهار کرد: بیش از 35 بازرس این وظیفه را بر عهده دارند و این تشدید بازرسی ها در راستای طرح نوروزی است که هر ساله اجرا می شد.

این مسئول با اشاره به بازرسی های انجام شده در ماه های گذشته، ادامه داد: طی 11 ماهه سال جاری بیش از 50 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی زنجان در بخش کالا و خدمات انجام شده که در این میان 3335 فقره منجر به تشکیل پرونده شده است.

وی اضافه نمود: طرح های نظارتی ویژه سازمان صمت استان با همکاری اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی انجام می گردد و سعی بر این است که بر تخلفاتی که توسط اصناف در ماه های گذشته بیشتر تکرار شده است، توجه بیشتری گردد.

مسلمی توضیح داد: طرح های نظارتی در دو بخش کالا و خدمات است و در این میان با افرادی که اقدام به گران فروشی و کم فروشی بکنند، برخورد لازم انجام می گردد و با توجه به اینکه به سرانجام سال نزدیک می شویم و تقاضای مردم برای خرید بیشتر است، این سازمان به صورت ویژه بازار را رصد می نماید.

معاون امور نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، یادآور شد: البته سال جاری با توجه به شرایط ویژه ای که در کشور و نیز در استان حاکم است، این طرح همراه با بحث نظارت بر وضعیتی که مطابق با بیماری کرونا حاکم است، اجرایی می گردد.

وی با اشاره به طرح بازرسی سرانجام سال، اعلام کرد: در راستای اجرای این طرح از همراهی ناظران افتخاری نیز بهره خواهیم برد. علاوه بر آن سامانه 124 و نیز سامانه اینترنتی آپ به صورت شبانه روزی آماده ثبت شکایات مردمی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 319

به "تشدید رصد بازار در زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشدید رصد بازار در زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید