جشنواره استعدادیابی دانش آموزی در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی برگزار می گردد

به گزارش مجله پیوند، با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی و همکاری جامعه گیاه درمانی ایران نخستین جشنواره خلاقیت و استعداد یابی دانش آموزی در حوزه گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی برگزار می گردد.

جشنواره استعدادیابی دانش آموزی در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی برگزار می گردد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی مجله پیوند به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی و همکاری جامعه گیاه درمانی ایران باشگاه دانش آموزی گیاهان دارویی و طب ایرانی، نخستین جشنواره خلاقیت و استعداد یابی دانش آموزی در حوزه گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی برگزار می گردد.

بخشی از فعالیت های ترویجی ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بر روی نسل آینده که می توانند مصرف نمایندگان و کار آفرینان حوزه گیاهان دارویی باشند متمرکز شده است.

شناسایی نگرش های خلاقانه، استعدادها و توانمندی های گروه سنی دانش آموزی در حوزه گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی از جمله اهداف عمده این جشنواره عنوان شده است.

چنین رویدادهایی می توانند زمینه ساز احیاء کاربرد گیاهان دارویی، ترویج زندگی سالم در جامعه، گسترش تحقیق و پژوهش در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی و شناسایی و پرورش ایده های نوآورانه در این حوزه باشند. این جشنواره در اردیبهشت 1399 در تهران برگزار خواهد شد.

دانش آموزان کلیه مقاطع تحصیلی می توانند به صورت انفرادی یا گروهی و پس از مطالعه شیوه نامه جشنواره در یکی از محورهای ماکت یا کارسازه، روزنامه دیواری، انشاء نویسی، مقاله علمی و بخش خلاقیت یا آزاد شرکت نمایند و آثار خود را به صورت فایل pdf یا تصویر به آدرس رایانامه باشگاه دانش آموزی گیاهان دارویی و طب ایرانی ([email protected]) ارسال نمایند.

همچنین، دانش آموزان علاقه مند ایرانی می توانند آثار خود را به وسیله پست به دبیرخانه برگزاری جشنواره (به آدرس: شهر ری، میدان هادی ساعی، جنب فروشگاه رفاه، جامعه گیاه درمانی ایران؛ کد پستی 1843714633)ارسال نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 55939401-021 تماس بگیرند؛ ثبت نام و ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره از 25 آذر ماه شروع و تا 21 اسفند 1398 ادامه خواهد داشت.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 162

به "جشنواره استعدادیابی دانش آموزی در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره استعدادیابی دانش آموزی در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید