حمایت بیمه ای برکت از 80 هزار خانه روستایی خراسان شمالی

به گزارش مجله پیوند، هشتاد هزار باب خانه مسکونی روستایی در استان خراسان شمالی تحت پوشش بیمه برکت نهاده شد.

حمایت بیمه ای برکت از 80 هزار خانه روستایی خراسان شمالی

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گفته مدیرعامل بیمه برکت، با هدف ایجاد چتر حمایتی برای ساکنین آسیب پذیر مناطق محروم روستایی و توسعه فرهنگ بیمه در این مناطق و با انعقاد تفاهم نامه همکاری با استانداری خراسان شمالی، 80 هزار خانه مسکونی روستایی این استان تحت پوشش بیمه آتش سوزی و حوادث طبیعی برکت تا سقف 20 هزار میلیارد ریال پرداخت خسارت نهاده شد.

احمد طالبی در شرح مفاد تفاهم نامه همکاری با استانداری خراسان شمالی اعلام کرد: بر اساس این تفاهم نامه، تعداد 80 هزار باب منزل مسکونی روستایی استان خراسان شمالی با سرمایه 250 میلیون ریال به ازای هر باب خانه، در قبال خطرات آتش سوزی، صاعقه، انفجار، سیل و طغیان آب، زلزله، طوفان، تندباد و گردباد، آتشفشان، رانش و فرونشست زمین به مدت یک سال تحت پوشش بیمه برکت نهاده شده است.

مدیرعامل بیمه برکت با اشاره به تجربه های پیروز گذشته در پوشش بیمه ای منازل مسکونی روستایی اعلام کرد: شرکت بیمه برکت وابسته به بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام، پس از تجربه پیروز خود در پوشش بیمه ای منازل مسکونی روستایی استان های خوزستان، لرستان و کهگیلویه و بویراحمد نسبت به بیمه آتش سوزی و حوادث طبیعی منازل مسکونی روستایی استان خراسان شمالی اقدام کرده است.

وی ادامه داد: بنیاد برکت نیز با توجه به رسالت و ماموریت های خود و جهت تسهیل در اجرایی شدن این موضوع مهم، در پرداخت حق بیمه بیمه نامه های صادره با استانداری خراسان شمالی مشارکت می کند.

طالبی یادآور شد: پیش از این نیز با حمایت بیمه ای از روستا های استان های خوزستان و لرستان توسط ستاد اجرایی فرمان امام، 143 هزار منزل در استان خوزستان و 75 هزار منزل در استان لرستان تحت پوشش بیمه برکت نهاده شده اند.

وی گفت: بیمه برکت در حادثه سیل فروردین ماه سال 1398 با پوشش منازل مسکونی روستایی استان های خوزستان و لرستان، مقدمات پرداخت خسارتی بالغ بر 270 میلیارد ریال خسارت را به سیل زدگان فراهم کرد که سهم هر استان به ترتیب 122 و 148 میلیارد ریال بوده است.

مدیرعامل بیمه برکت در انتها تاکید نمود: ستاد اجرایی فرمان امام به منظور محرومیت زدایی، ارتقای سطح زندگی، برقراری عدالت اجتماعی و توانمندسازی مالی و اجتماعی مناطق محروم و کم برخوردار تا به امروز روستا های هفت استان محروم کشور را تحت پوشش بیمه آتش سوزی برکت قرار داده است.

منبع: فرارو
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 566

به "حمایت بیمه ای برکت از 80 هزار خانه روستایی خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت بیمه ای برکت از 80 هزار خانه روستایی خراسان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید