خبرنگاران اولویت های مالی وزارت کشور در سال 99 به استانداران ابلاغ می گردد

به گزارش مجله پیوند، تهران- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منطقه ای وزیر کشور بیان کرد که عبدالرضا رحمانی فضلی عصر شنبه اولویت های مالی وزارت کشور را در سال جهش فراوری به استانداران سراسر کشور ابلاغ می نماید.

خبرنگاران اولویت های مالی وزارت کشور در سال 99 به استانداران ابلاغ می گردد

از پروفایل اینستاگرام بهروز ازند دیدن نمایید.

به گزارش روز آدینه پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، بابک دین پرست اضافه نمود: این سیاست ها در جلسه ستادهای مدیریت کرونا و اقتصاد مقاومتی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می گردد، اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به نامگذاری امسال از سوی رهبر انقلاب اسلامی به عنوان سال جهش فراوری و نقش محوری وزارت کشور در ایجاد هماهنگی میان دستگاه های اجرایی در استان ها، ابلاغ این سیاست ها نقش موثری در تحقق برنامه های دولت و نظام در این عرصه خواهد داشت.

معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منطقه ای وزیر کشور، گزارش استانداران فارس و سیستان و بلوچستان را درباره شرایط مدیریت بیماری کرونا در این استان ها،آخرین شرایط اجرای اسناد توسعه و محرومیت زدایی و همچنین، تشریح برنامه های آنها در زمینه تحقق جهش فراوری را از مهمترین محورهای نشست ویدئو کنفرانس فردا در وزارت کشور برشمرد.

دین پرست با اشاره به احکام صادر شده از سوی اسحاق جهانگیری گفت: رحمانی فضلی طبق احکام صادره از سوی معاون اول رئیس جمهوری، سال گذشته به عنوان مشخص اقتصاد مقاومتی دو استان فارس و سیستان و بلوچستان و سپس، به عنوان مشخص این دو استان در راستای مدیریت بیماری کرونا معین شدند.

وی اضافه نمود: استانداران استان های یادشده در این نشست ویدئو کنفرانس از آخرین اقدامات استان متبوع خود در مورد مدیریت بیماری کرونا و مسائل احتمالی موجود در این راستا گزارش خواهند داد.

معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منطقه ای وزیر کشور، گزارش دو استان فارس و سیستان و بلوچستان را در مورد آخرین شرایط اجرای اسناد توسعه و محرومیت زدایی، دیگر دستورکار مهم نشست ویدئو کنفرانس وزیر کشور با استانداران یادشده برشمرد و توضیح داد: وزارت کشور برای دو منطقه سیستان و بلوچستان در سال 1397، به ترتیب اسناد محرومیت زدایی و توسعه و محرومیت زدایی و برای استان فارس نیز در سال 1398 سند پیشران توسعه تنظیم نموده و هر سه سند پس از تصویب رئیس جمهور به دستگاه های ذیربط و مسوول ابلاغ شده است.

دین پرست اضافه نمود: استانداران در جلسه ویدئو کنفرانس روز شنبه آخرین شرایط فرایند اجرا و مسائل موجود در راستا اجرای این اسناد را تشریح خواهند کرد.

معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منطقه ای وزیر کشور یادآور شد: برنامه های دو استان فارس و سیستان و بلوچستان در راستای تحقق شعار سال یعنی جهش فراوری هم در نشست فردا به تفصیل آنالیز خواهد شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 7 تیر 1399 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 456

به "خبرنگاران اولویت های مالی وزارت کشور در سال 99 به استانداران ابلاغ می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اولویت های مالی وزارت کشور در سال 99 به استانداران ابلاغ می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید