سپاس خانه سینما از جامعه پزشکی کشور

به گزارش مجله پیوند، خانه سینما طی بیانیه ای از جامعه پزشکی کشور برای مقابله با ویروس کرونا تشکر کرد.

سپاس خانه سینما از جامعه پزشکی کشور

جهت دریافت خدمات محوطه سازی باغ ایرانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

به گزارش گروه فرهنگی مجله پیوند، خانه سینما طی بیانیه ای را برای سپاس از جامعه پزشکی کشور برای مقابله با ویروس کرونا منتشر کرد.

در متن این بیانیه آمده است:

مخاطب این بیانیه یک شخص نیست. مخاطب این بیانیه تک تک کسانی اند که در این شرایط سخت بی هیچ چشمداشتی خود را به میان مهلکه انداخته و نفس به نفس خطر، عمر و زندگی خود را برای نجات بیماران از بیماری ای صرف می نمایند که نه شناخته شده است و نه داروی مناسب و قطعی ای دارد.

خانه سینمای ایران به احترام تمامی جراحان، پزشکان، پرستاران و کلیه کادر اتاق عمل و بیهوشی، کادر آزمایشگاهی، بهیاران و عوامل بیمارستانی که ممکن است با تجهیزات ناکارآمد بسازند و در راه رهایی هم وطنان شان از بحران جان ببازند، جز برداشتن کلاه از سر و تعظیم تمام قد در برابرشان راهی نمی شناسد. ستایش جان شریف ایشان بی تردید ستایش انسانیت در روزگار ماست؛ این که در لحظه های رنج و نومیدی به معنای واقعی کلمه کنار مردم باشیم و بدانیم مهری که در دل دیگران می کاریم گلی در شوره زار نیست، و روزی که شاید ندانیم چه وقت است، جایی که شاید ندانیم کجاست، به ما باز خواهد گشت.

قدردان همه شما هستیم. سپاس از صمیم قلب ما را پذیرا باشید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 247

به "سپاس خانه سینما از جامعه پزشکی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپاس خانه سینما از جامعه پزشکی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید