مهلت ثبت نام در 2 چالش نوآوری فناوری نانو تمدید شد

به گزارش مجله پیوند، مهلت ثبت نام در چالش های نوآوری فناوری نانو تا روز دوشنبه 15 اردیبهشت ماه سال 99 تمدید شد.

مهلت ثبت نام در 2 چالش نوآوری فناوری نانو تمدید شد

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، مهلت ثبت نام در چالش های نوآوری نانو با عناوین افزایش مقاومت برشی لایه های پلیمری در دستکش ایمنی و بالا بردن مقاومت لایه پلیمری در مقابل حرارت در دستکش های ایمنی و محافظ تا تاریخ 15 اردیبهشت ماه تمدید شد.

بنابر اعلام دبیرخانه چالش های نوآوری و فناوری نانو به منظور فراهم نمودن فرصت بیشتری برای تکمیل و ارسال طرح ها از سوی فناوران و پژوهشگران، مهلت ثبت نام در 2 چالش نوآوری نانو با عناوین افزایش مقاومت برشی لایه های پلیمری در دستکش ایمنی و بالا بردن مقاومت لایه پلیمری در مقابل حرارت در دستکش های ایمنی و محافظ تا تاریخ 15 اردیبهشت ماه امسال تمدید شد. از این رو پژوهشگران، فناوران و شرکت های دانش بنیان علاقمند به شرکت در چالش های نوآوری تا تاریخ 15 اردیبهشت ماه فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی چالش ها فرم پیش نویس طرح را دریافت و نسبت به ثبت طرح پیشنهادی خود اقدام کنند.

فراخوان دریافت طرح در زمینه فوق که از سوی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو از بهمن 98 شروع شده است طی سه مرحله برگزار خواهد شد. با سرانجام یافتن مهلت ثبت نام در تاریخ 15 اردیبهشت ماه طرح های دریافتی در کمیته داوران ارزیابی شده و در نهایت، شرکت کنندگان برگزیده (اعم از فرد یا گروه) به مرحله دوم راه خواهند یافت. طرح های برگزیده در جریان مرحله دوم به صورت گام به گام با پیشبرد طرح خود طی بازه 2 ماهه به منظور ساخت نمونه های آزمایشگاهی از تسهیلات حمایتی تا سقف 7 میلیون تومان شامل یاری هزینه نقدی و اعتبار استفاده از خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو برخوردار خواهند شد. دریافت تایید فنی نمونه های اولیه در این مرحله منوط به تکمیل مستندات آزمایشگاهی و ارائه نتایج آزمون های معین شده خواهد بود. برنده نهایی چالش علاوه بر جوایز نقدی 30 میلیون تومانی، به منظور توسعه فناوری و تجاری سازی طرح و نمونه های اولیه خود تا مرحله فراوری انبوه فرصت همکاری با شرکت بوفالو را خواهند داشت.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات این چالش ها (نحوه ثبت نام، شرایط ارسال راهکار، جوایز و…) به نشانی Ichallenge.ir مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 426

به "مهلت ثبت نام در 2 چالش نوآوری فناوری نانو تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام در 2 چالش نوآوری فناوری نانو تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید