نامه علیه کفاشیان کذب است، هیات رئیسه فدراسیون دو قطبی نیست

به گزارش مجله پیوند، به گزارش خبرنگاران، محمود اسلامیان درباره شایعه نامه نگاری هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص تعلیق فعالیت علی کفاشیان گفت: هیچ نامه ای صادر نشده و این موضوع کذب محض است.

نامه علیه کفاشیان کذب است، هیات رئیسه فدراسیون دو قطبی نیست

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره شرایط علی کفاشیان که با حکم کمیته اخلاق به مدت پنج سال از انجام فعالیت های فوتبالی محروم شده بود، تأکید کرد: حکم محرومیت او تعدیل شده است. نمی دانم چه مقدار از میزان محرومیت آقای کفاشیان کم شده اما بحث های حقوقی وجود دارد که باید حضوری صحبت کنیم.

وی در خصوص قرارداد مارک ویلموتس و شکایت او برای عدم دریافت مطالباتش تأکید کرد: ویلموتس مربی گمنامی نیست و قطعاً بدون تیم هم نمی ماند. او در سطح دنیا شناخته شده است. در خیلی از تیم های ملی و باشگاهی مشکل پرداخت وجود دارد. فدراسیون هم به دلیل تحریم ها نتوانست پولش را بدهد. کسی هم که نتواند حقوق و دستمزدش را دریافت کند، با مشکل روبرو می شود.

اسلامیان درباره دو قطبی شدن اعضای هیئت رئیسه در فدراسیون فوتبال اضافه کرد: اصلاً چنین چیزی وجود ندارد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال شرح داد: وقتی مدت زمان فعالیت هیئت رئیسه تمام شد، گزینه ای به عنوان کمیته انتقالی وجود داشت. فیفا و AFC هیئت رئیسه را تائید کرده اند. ادامه کار ما در فدراسیون فوتبال به دلیل تائید فیفا است. این موضوع هم بحثی حقوقی است که ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 513

به "نامه علیه کفاشیان کذب است، هیات رئیسه فدراسیون دو قطبی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه علیه کفاشیان کذب است، هیات رئیسه فدراسیون دو قطبی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید