چینی ها اپل را تضعیف نموده اند؟ ، مروری بر یک برآورد جنجالی

به گزارش مجله پیوند، شرکت مورگان استنلی حدس نموده که آنچه این روزها موجب شکست های پیاپی شرکت اپل و سقوط سهامش می گردد، ضعف عملکرد چینی ها است. این موضوع به طور مستقیم به شرکت هایی مرتبط است که قطعات و لوازم مرتبط با ساخت محصولات اپل را تامین می نمایند.

چینی ها اپل را تضعیف نموده اند؟ ، مروری بر یک برآورد جنجالی

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، تحلیلگران ارشد شرکت سرمایه گذاری مورگان استنلی می گویند بازار آیفون از سمت چینی ها تضعیف می گردد و بر همین اساس است که بسیاری از کاربران نیز آیفونهای قدیمی خود را به آیفونهای نو ترجیح می دهند.

یخنگوی مورگان استنلی در جریان یک کنفرانس خبری گفت: موضوع تامین قطعات و البته چگونگی کیفیت قطعات برای شرکت های مطرح و سرشناس بسیار مهم است به خصوص وقتی که حجم سفارشات این شرکت ها از حد عادی بالاتر می رود داستان مهمتر می گردد. این جا است که متوجه می شویم بازار قطعات گوشی هوشمند چین تا چه حد ضعیف است.

شاید بر همین اساس است که بعضی از شرکت های مطرح مثل گلدمن ساکس برآورد های سهام خود را در اپل کاهش داده اند، مورگان استنلی نیز قیمت هدف خود را روی اپل به 236 به ازای هر سهم کاهش داد،ه است.

کیتی هوبرتی تحلیلیگر ارشد مورگان استنلی در یک یادداشت به سرمایه گذاران گفت: بازار گوشی های هوشمند چین به خاطر نقاط ضعف آیفونهای نو ، سرزنش شده است. چین در دوران رقابتی سنگین با ایالات متحده واقع شده است.

منبع: انتخاب
انتشار: 30 آذر 1401 بروزرسانی: 30 آذر 1401 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1631

به "چینی ها اپل را تضعیف نموده اند؟ ، مروری بر یک برآورد جنجالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چینی ها اپل را تضعیف نموده اند؟ ، مروری بر یک برآورد جنجالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید