کریمی به ریمینی فراخوانده شد

به گزارش مجله پیوند، با فراخوان ولادیمیر آلکنو، جواد کریمی پاسور اردونشین تیم ملی برای پیوستن به جمع ملی پوشان حاضر در لیگ ملت ها صبح امروز به ایتالیا پرواز کرد.

کریمی به ریمینی فراخوانده شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، کریمی که از زمان اعزام تیم ملی به ریمینی به تمرینات خود همراه با تیم ملی جوانان ادامه داده و از سوی کادر فنی تیم ملی زیر نظر گرفته شده بود، از سوی ولادیمیر آلکنو به ایتالیا فراخوانده شد تا با پیوستن به جمع ملی پوشان حاضر در لیگ ملت ها از هفته آینده فرصت حضور در ترکیب ایران را داشته باشد.

کریمی روز گذشته همراه با اردونشینان جوان ایران تست PCR داد که نتیجه اش منفی بود و مجوز پرواز او به ایتالیا را صادر می کرد. او همچنین عصر دیروز آخرین تمرینش را همراه با جوانان انجام داد و سپس صبح امروز به سوی میلان پرواز کرد.

پاسور جوان تیم ملی که از سوی سرمربی تیم ملی فرصت حضور در ترکیب تیم ملی به او داده شده، از میلان به شهر بولونیا منتقل می گردد تا به مدت سه روز در منطقه زرد لیگ ملت ها واقع در این شهر قرنطینه گردد. در صورت منفی بودن تست های مربوط به کرونا که در بدو ورود به ایتالیا از این بازیکن گرفته می گردد، کریمی از آدینه هفته جاری به جمع ملی پوشان والیبال ایران در ریمینی می پیوندد.

گفتنی است بنا به مقررات لیگ ملت ها تعداد اعضای هر تیم نباید بیش از 25 نفر باشد و با توجه به اینکه ورود کریمی به ریمینی (آدینه) جمع اعضای تیم ایران را به 26 نفر می رساند، ضرورتا باید یک فرد از لیست تیم ملی در حباب لیگ ملت ها کاسته گردد که تصمیم گیری در این زمینه به روز آدینه موکول شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 تیر 1400 بروزرسانی: 7 تیر 1400 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1132

به "کریمی به ریمینی فراخوانده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی به ریمینی فراخوانده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید