آمادگی وزارت خارجه برای یاری به توانمندسازی شرکت های دانش بنیان

به گزارش مجله پیوند، معاون دیپلماسی مالی وزارت امور خارجه در ملاقات با معاون رئیس جمهور آمادگی این وزارتخانه را برای هرگونه یاری به توانمندسازی شرکت های دانش بنیان، صدور محصولات و خدمات این شرکت ها و برطرف نیازمندی های آن ها بیان کرد.

آمادگی وزارت خارجه برای یاری به توانمندسازی شرکت های دانش بنیان

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، مهدی صفری معاون دیپلماسی مالی وزارت امور خارجه با سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ملاقات و مصاحبه کرد.

در این ملاقات بر لزوم استمرار همکاری ها برای حمایت از فعالیت های شرکت های دانش بنیان تاکید شد.

مهدی صفری در این نشست که امروز (دوشنبه) با حضور جمعی از مدیران معاونت مالی وزارت امور خارجه و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در محل معاونت علمی و فناوری برگزار گردید، ضمن اشاره به اقدامات وزارت امور خارجه در معرفی و حمایت از فعالیت بخش های دانش بنیان کشورمان، آمادگی کامل وزارت امور خارجه را برای هرگونه یاری به توانمندسازی شرکت های دانش بنیان، صدور محصولات و خدمات این شرکت ها و برطرف نیازمندی های آن ها اعلام و پیشنهاد کرد که کمیته مشترکی برای رایزنی و همکاری مستمر تشکیل تا امور مربوط به شرکت های دانش بنیان در قالب این کمیته پیگیری گردد.

ستاری نیز ضمن ابراز خرسندی از همکاری نزدیک وزارت امور خارجه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از تشکیل کمیته همکاری مشترک در این زمینه استقبال کرد و اهتمام بخشیدن به امور علمی و فناوری کشور و کوشش برای یاری به پیشرفت شرکت های دانش بنیان که طی سال های اخیر خدمات ارزنده ای به کشور ارائه نموده اند را از راه های اعتلای کشور خواند.

وی بعلاوه به پیشرفت های به دست آمده طی سال های اخیر اشاره و تاکید نمود که وزارت امور خارجه و سفارتخانه های کشورمان می توانند نقش مهمی در یاری به توسعه شرکت های دانش بنیان داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 خرداد 1401 بروزرسانی: 15 خرداد 1401 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1508

به "آمادگی وزارت خارجه برای یاری به توانمندسازی شرکت های دانش بنیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی وزارت خارجه برای یاری به توانمندسازی شرکت های دانش بنیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید