مرحله دوم عرضه یکپارچه خودرو از 20 اردیبهشت ، برای تعریف حساب وکالتی اقدام کنید

به گزارش مجله پیوند، تاریخ مرحله دوم عرضه یکپارچه خودرو رسماً اعلام شد. اولین مرحله از فرآیند ثبت نام برای شرکت در دومین طرح یکپارچه عرضه خودروها که افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه است، از چهارشنبه همین هفته (20 اردیبهشت) شروع می گردد. متقاضیان به مدت 10 روز (تا 29 اردیبهشت ماه) فرصت دارند برای تعریف حساب وکالتی به نام سازمان حمایت اقدام نمایند. چند روز پس از اتمام این مهلت، زمان ثبت نام و انتخاب خودرو تعیین خواهد شد.

مرحله دوم عرضه یکپارچه خودرو از 20 اردیبهشت ، برای تعریف حساب وکالتی اقدام کنید

بیت ران - پس از اجرای مرحله اول فروش خودروهای داخلی در قالب سامانه یکپارچه تخصیص خودروها، اواخر فروردین ماه بود که وزیر سابق صمت از شروع مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها به وسیله سامانه با شرایط مشابه مرحله اول، از 16 اردیبهشت ماه اطلاع داد.

این اعلام، در شرایطی صورت گرفت که هنوز وزارت صنعت، معدن و تجارت برنامه ای برای ویرایش نوع خودروی متقاضیان با اولویت دریافت سال 1403، در نظر گرفته بود. بنابراین زمان شروع مرحله دوم تغییر کرد.

با توجه به زمان در نظر گرفته شده برای ویرایش نوع خودرو برای متقاضیان با اولویت دریافت سال 1403، ابتدا بایستی نوبت تحویل متقاضیانی که نوع خودروی خود را تغییر دادند، تعیین گردد. (احتمالا سه شنبه هفته جاری اعلام صورت خواهد گرفت).

پس از تعیین شدن اولویت این افراد و اعلام آن، بایست فرصتی را در نظر گرفت تا متقاضیانی که همچنان تمایل به ادامه فرآیند دریافت خودرو ندارند، بتوانند انصراف دهند تا برای مرحله دوم اقدام نمایند.

20 تا 29 اردیبهشت برای تعریف حساب وکالتی اقدام کنید

بر اساس اخبار اعلامی، از چهارشنبه هفته جاری، 20 تا 29 اردیبهشت ماه متقاضیان شرکت در مرحله دوم عرضه یکپارچه خودرو می توانند برای افتتاح حساب وکالتی و تعریف آن به نام سازمان حمایت اقدام نمایند.

پس از چند روز از اتمام این مهلت 10 روز برای تعریف حساب وکالتی، احتمالا سایت سامانه برای متقاضیان حائز شرایط عمومی و اختصاصی فعال خواهد شد. بنابراین متقاضیان می توانند برای انتخاب نوع خودروی مورد نظر خود اقدام نمایند.

متقاضیان توجه داشته باشند که حتما این حساب وکالتی بایستی به نام (به نفع) سازمان حمایت تعریف گردد. متقاضیانی که بانک ها برای تعریف این حساب برایشان اقدام می نمایند، از این موضوع اطمینان حاصل نمایند.

اطلاع بیشتر در این رابطه، پیرامون مبلغ لازم برای واریز در حساب وکالتی و سایر اطلاعات بیشتر به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است که طبق اعلام های قبلی، برای مشارکت در مرحله دوم ثبت نام طرح یکپارچه تخصیص خودروها فرآیندی مشابه مرحله اول وجود خواهد داشت.

متقاضیان بایستی 100 میلیون تومان در حساب خود، اما به وکالت سازمان حمایت در بیاورند. در ضمنً شرایط عمومی همانند نداشتن پلاک فعال و عدم خرید 48 ماهه از خودروسازان و… لحاظ خواهد شد.

جتا VS5 با ماموت خودرو در راه ایران / آنالیز تخصصی سئات آتکا چینی

ونوسیا V-Online مکث موتور کراس اوور تازه بازار خودرو ایران / آنالیز تخصصی

سانگ یانگ تورس کراس اوور کره ای 3 ستاره نورا موتور پارس / آنالیز تخصصی

خودرو FMC T5 فردا موتورز، محصولی ناامن با دو ستاره ایمنی در بازار ایران

بستیون T77 بهمن موتور با آمار فروش ناچیز در راه ایران / آنالیز تخصصی

ام وی ام X33 کراس مدیران خودرو رقیب مستقیم جک S3 معرفی گردید / آنالیز تخصصی

منبع: بیت ران
انتشار: 16 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1402 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1692

به "مرحله دوم عرضه یکپارچه خودرو از 20 اردیبهشت ، برای تعریف حساب وکالتی اقدام کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرحله دوم عرضه یکپارچه خودرو از 20 اردیبهشت ، برای تعریف حساب وکالتی اقدام کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید