خبرنگاران سایبان امنیت با اقتدار سربازان گمنام امام زمان(عج)

به گزارش مجله پیوند، اراک - خبرنگاران - هر جامعه ای قوام و پویایی خود را در سایه آرامش و امنیت به دست می آورد و ایران اسلامی با بهره مندی از نظام امنیتی برجسته و قدرتمند یکی از مقتدرترین و با صلابت ترین جوامع محسوب می گردد.

خبرنگاران سایبان امنیت با اقتدار سربازان گمنام امام زمان(عج)

جهانی امروز صحنه ای از حوادث پیدا و پنهان و دسیسه ها و تهدیدهای مختلف است که جوامع را آبستن مسایل گوناگونی می نماید و در چنین شرایطی تنها در سایه نظام امنیتی کارا و هوشیار می توان مخاطرات را بهنگام شناسایی کرد و با مداخلات هدفمند و اقدامات اصولی بستر امن را برای زندگی و فعالیت های مختلف ایجاد کرد.

آسایش و امنیت بزرگترین نعمت در جامعه است که با خود ثبات مالی و اعتماد متقابل حاکمیت و ملت را ایجاد می نماید و این مهم در کشور با بهترین شرایط مهیا است و با وجود همه بدخواهی های دشمنان، ایران اسلامی همچون جزیره ای امن بوده و پرچم آرمان ها و دستاوردهای نظام روز به روز در سایه این امنیت افراشته تر است .

الگوی امنیتی ایران منحصر به فرد بوده و توانسته در چهار دهه همر با عزت انقلاب اسلامی با هوشمندی کارنامه درخشانی از خود ارایه دهد.

هوشیاری و مراقبت های سربازارن گمنام امام زمان (عج) دسیسه ها و التهابات را در نطفه خفه نموده و بسیاری از موضوعاتی که به نوعی با منافع ملی تضاد دارد را به موقع شناسایی نموده و توطئه ها را در نطفه خفه نموده است.

یکی از دستاوردهای ارزشمند سربازان گمنام امام زمان (عج) در سال های اخیر مقابله با مفاسد مالی و شناسایی موارد آن در جای جای جامعه است که برخورد با این متخلفان همواره آرزو و خواست مردم بوده و از این منظر مردم قدردان نظام امنیتی کشور هستند.

امنیت، مولود سلسله شاخص های اثرگذار بر زندگی مردم است که تابعی از تحولات مالی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی را شامل می گردد و در این راستا نظام امنیتی ایران خوش درخشیده و با مراقبت های اصولی و راهبردهای هدفمند و با برنامه توانسته است به بهترین شکل تکالیف این بخش را رقم بزند.

دشمنان همواره می کوشند در سایه ناامنی روانی، فشارهای مالی و ماشین تبلیغی مسموم به جامعه اسلامی خدشه وارد نموده و به خیال خام خود آستانه تحمل مردم را کاهش داده و به این ترتیب به نیات پلید خود برسند اما غافل از آن هستند که چشمان بیدار نظام همواره این بدخواهی ها را می بیند و با نسخه موثر خود این دسیسه ها را یکی پس از دیگری خنثی می نماید.

سربازان گمنام امام زمان(عج) گنجینه ارزشی نظام اسلامی هستند که از بدنه ملت برآمده و بدون هیچ اسم و رسم و توقعی خالصانه در راه انقلاب اسلامی و آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه گام بر می دارند و در این راه همه کوشش خود را به کارگرفته و ایثارگرانه در صحنه هستند.

اقتدار و عزتمندی نظام جمهوری اسلامی موضوعی است که دشمنان را به شدت به هراس می اندازد چرا که در سال های پس از پیروزی انقلاب همواره هر توطئه ای از سوی دشمن اعم از تخریب، اغتشاش آفرینی، ترور، ایجاد ناامنی اجرا شده در کوتاه ترین و با بهترین شیوه و تدابیر شناسایی شده و تشکیلات قدرتمند امنیتی کشور آن را بی اثر نموده است و می توان گفت که هیچ یک از تشکیلات امنیتی جهان نتوانسته است که مانند ایران باصلابت و تیزبین باشد و با استفاده از ظرفیت مردمی چنین اثربخش عمل کند.

یکی از تهدیدات جدی دشمنان در سال های اخیر نفوذ نرم از مجرای اطلاعات راهنمایی شده و سازمان یافته در فضای مجازی و عرصه فرهنگی است که در این راستا نیز ردپای هدفمند سربازان گمنام امام زمان (عج) در شناسایی و مقابله بهنگام با عوامل تهدید دیده می گردد و اجازه کمترین اقدامات ضد امنیتی داده نشده است.

چتری که سربازان گمنام امام زمان (عج) بر سر مردم گرفته اند بستری است که پیش برنده است و با اصلاح گری قطار پیشرفت و همدلی را بر ریل برنامه های نظام به پیش می برد و این سرمایه را هم مسوولان دلسوز و هم مردم بصیر و همواره در صحنه قدر می دانند و همواره برای سلامت و عزتمندی آنان دعای خیر دارند.

سربازان گمنام امام زمان (عج) فرزندان بی ادعای این مرز و بوم هستند که در سایه کوشش خالصانه و خستگی ناپذیرشان یاریگر انقلاب اسلامی هستند.

شبکه مردمی حافظان امنیت کشور ریشه های عمیقی دارد که از هوشیاری و تعهد و تغذیه شده و به بهترین شکل عمل نموده است به طوری که خواب از چشم بدخواهان نظام گرفته و ساحل امن را برای دوستداران انقلاب اسلامی گگردده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 405

به "خبرنگاران سایبان امنیت با اقتدار سربازان گمنام امام زمان(عج)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سایبان امنیت با اقتدار سربازان گمنام امام زمان(عج)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید