محسن رضایی: ایران برای 500 میلیون نفر در 25 کشور جهان حکومت می نماید

به گزارش مجله پیوند، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در گام اول انقلاب، ایران اسلامی به قدرت سیاسی و امنیتی بزرگی تبدیل شده است.

محسن رضایی: ایران برای 500 میلیون نفر در 25 کشور جهان حکومت می نماید

به گزارش ایرنا، محسن رضایی شامگاه یکشنبه در جمع ایثارگران زنجان ضمن تبریک دهه فجر اضافه نمود: بیش از ‭‭200‬‬ سال از زمانی که اروپایی ها وارد ایران شده اند سپری می گردد که جز مصیبت چیزی را جا نگذاشته اند و بخش های باز خاک این کشور را جدا کردند و در بقیه آن نیز علم و فناوری و پیشرفتی حاصل نشد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید نمود: مردم با مشاهده این اوضاع قیام های متعددی کردند که هر بار سرکوب شد، اما قیام برای تحقق انقلاب اسلامی موجب ایستایی در برابر فشار ها و موانع آمریکا و اروپا شد.

رضایی ادامه داد: تحلیل گران، دانشمندان و روشنفکران خارج از حب و بغض سیاسی باید انواع اتفاقاتی که در گذشته افتاده است را برای نسل آینده شرح دهند.

وی با بیان اینکه ملت عظیم ایران می خواهند گام های عظیمی بردارند و در عرصه بین المللی تاثیر گذار باشند، یادآوری کرد: دشمنان ایران می دانند که ایران برای ‭500‬ میلیون نفر در 25 کشور جهان حکومت می نماید که این کشور ها سالانه ‭800‬ میلیارد دلار تجارت دارند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در سرزمین مهم و سرنوشت ساز و حیاتی قرار داریم در 40 سال اول انقلاب نیز به قدرت عظیم سیاسی و امنیتی تبدیل شده ایم.

رضایی یادآوری کرد: در زمان حاضر تبدیل به قدرت دفاعی عظیمی شده ایم که ماهواره به آسمان می فرستیم و وارد غنی سازی هسته ای و اورانیوم شده ایم.

وی اظهارداشت: جهانیان در حال حاضر از پیشرفت ایران عاجز مانده اند و از راه مالی وارد عرصه جنگ با کشورمان شده اند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر دولت ها سیاست های کلی و تاکیدات، ولی امر مسلمین در مورد اقتصاد را به عنوان قانون اجرا یی نمایند مشکلاتی در این حوزه نخواهیم داشت.

رضایی اضافه نمود: 40 سال در حوزه دفاعی، سیاسی و امنیتی و ارزش های انقلاب پیشرفت های قابل توجهی کسب نموده ایم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پایه حکومت جمهوری اسلامی بر اساس عدالت و حقیقت، مردم سالاری دینی و ولایت، حق و عدالت است.

وی ادامه داد: 2 بال ایران اسلامی مردم سالاری سیاسی و مردم سالاری مالی است که در حال حاضر بهترین سیاست دفاعی و امنیتی را داریم باید وارد حوزه مالی شویم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در گام دوم انقلاب باید مردم سالاری مالی را بنیان گذاشت.

رضایی با بیان اینکه زنجان سابقه قدیمی به قدمت ایران دارد و هر جا نامی از ایران باشد نام مردم این استان نیز بوده است، یادآوری کرد: زنجان می تواند در قطب علم و فناوری وارد گردد و در مردم سالاری مالی برای هر استانی نقشی باید مشخص گردد.

وی تاکید نمود: باید ایران مالی را در کنار ایران عظیم سیاسی، دفاعی و امنیتی تعریف کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 930

به "محسن رضایی: ایران برای 500 میلیون نفر در 25 کشور جهان حکومت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن رضایی: ایران برای 500 میلیون نفر در 25 کشور جهان حکومت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید