مهندسان تسلا هم از این ماشین متنفرند، عکس

به گزارش مجله پیوند، زومیت نوشت: بیشتر مهندسان تسلا به حدی از طراحی سایبرتراک تنفر داشتند که به صورت مخفیانه نمونه دیگری از این خودرو را طراحی کردند.

مهندسان تسلا هم از این ماشین متنفرند، عکس

اگر فکر می کنید سایبرتراک طراحی عجیب وغریب و غیرجذابی دارد، تنها نیستید. وانت برقی تسلا از همان روز اول به خاطر طراحی بحث برانگیزش مورد انتقاد نهاده شد. ظاهراً حتی کارمندان تسلا هم با طراحی فعلی سایبرتراک موافق نبوده اند.

کتاب زندگی نامه ایلان ماسک که به وسیله والتر ایزاکسون نوشته شده، در روزهای اخیر بسیار خبرساز بوده است. این کتاب افزون بر اشاره به دوران کودکی و مسیر موفقیت ماسک، به ماجرای تصاحب توییتر و اتفاقات تسلا نیز اشاره دارد.

بیزنس اینسایدر می گوید ایزاکسون در بخشی از کتاب زندگی نامه ایلان ماسک به نفرتی که مهندسان تسلا از سایبرتراک داشته اند اشاره نموده است. بعضی از مهندسان تسلا به حدی از سایبرتراک متنفر بودند که به صورت مخفیانه طراحی جدیدی برای این وانت برقی پیشنهاد دادند.

ایزاکسون در بخشی از کتاب زندگی نامه ماسک به نقل از فرانز فون هولزهاوزن، رئیس تیم طراحی تسلا، می نویسد: بیشتر افراد حاضر در این استودیو، از طراحی سایبرتراک متنفر بودند... آن ها نمی خواستند هیچ نقشی در ساخت سایبرتراک داشته باشند. طراحی خودرو بیش ازحد عجیب وغریب بود.

در نهایت طراحی پیشنهادشده به وسیله مهندسان تسلا، مورد استقبال قرار نگرفت و خودروساز بزرگ آمریکایی به همان طراحی زاویه دار که در سال 2019 رونمایی شد پایبند ماند.

اخیرا ویدیوهایی از سایبرتراک در جاده های آمریکا در شبکه های اجتماعی وایرال شده است. فراوری محدود سایبرتراک شروع شده است و این خودرو احتمالاً در سال 2024 به دست خریداران می رسد.

جهت مشاهده فهرست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه فهرستقیمت روز خودرو در خبرنگاران مراجعه کنید.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 23 شهریور 1402 بروزرسانی: 23 شهریور 1402 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1743

به "مهندسان تسلا هم از این ماشین متنفرند، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهندسان تسلا هم از این ماشین متنفرند، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید