شخصیت خود را بیشتر بشناسید

به گزارش مجله پیوند، شخصیت هر انسانی لایه های عمیقی دارد که برای درک آن ها باید کار های خاصی را انجام داد و این کار های خاص می تواند آزمون دادن و یا شرکت در انواع جلسات مشاوره روانشناسی باشد تا روانشناسان با دریافت یک تست شخصیت از این لایه های عمیق پرده بردارند.

شخصیت خود را بیشتر بشناسید

از پروفایل ما وبلاگ سفربرو دیدن نمایید.

به همین منظور یک تست شخصیت با استفاده از تصویری که خطای دید دارد، برای شما تهیه کرده ایم تا بتوانید با استفاده از آن قدرت شخصیت خودتان را کشف کنید، بنابراین یک کاغذ و قلم بردارید و اولین چیزی را که در تصویر زیر مشاهده می کنید، بنویسید.

اولین تصویری را که از عکس می بینید چیست؟

*

*

*

*

*

*

دختر

اگر دختر اولین چیزی بود که توجه شما را در این تصویر به خود جلب کرد، به این معنا است که شما دارای روحیه ای شاعرانه هستید و شما می دانید که چگونه قدر زندگی و چیز هایی که در اختیار شما قرار گرفته است، بدانید.

بزرگترین قدرت شخصیت شما تواناییتان در اختصاص دادن وقت، عشق و توجه خود به افرادی است که اهمیت بیشتری برایتان دارند و علاوه بر اعضای خانواده، دوستانتان می دانند در زمانی که به کمک نیاز دارند، می توانند روی کمک شما حساب کنند که این یعنی دوستان شما هم همیشه حاضر هستند تا در کنارتان باشند.

این نکته را از قلم نیاندازید که شخصیت شما منحصر به فرد است؛ پس، از دیگران تقلید نکنید و فقط خودتان باشید.

گل ها

اگر توجه شما ابتدا به گل های داخل تصویر جلب شده است، یعنی شما در هر روز از زندگی خود احساس شادی دارید و زندگی برای شما مجموعه ای از سرگرمی ها است و کارتان هم فقط یک راه برای تأمین هزینه ها به طور کامل است.

شما دارای روحیه ای هستید که می توانید یک مهمانی را به یک ماجراجویی شبانه تبدیل کنید، اما علاوه بر این روحیه و طرز تفکرتان، شما کوله باری از احساسات قدیمی دارید، اما به گذشته این اجازه را نمی دهید که تمام فکر شما را درگیر کند.

زندگی برای شما یک کاوش برای تجربه های جدید است، نه خاطرات گذشته.

قطره های باران

اولین چیزی که در تصویر مشاهده کردید، قطره های باران است؟

شما از جمله افرادی هستید که بیشتر اوقات خود را به تنهایی سپری می کنید و کار های خودتان را انجام می دهید، اما مسئله این نیست که شما از هم نشینی با دیگران بدتان می آید، بلکه چیزی که در این میان مطرح است این است که شما در یک مسابقه با زمان هستید و همیشه عجله دارید.

اگر می خواهید شاد و سالم باشید، بهتر است بدانید که زمان چقدر نه تنها برای کار بلکه برای استراحت کردن و ارتباط برقرار کردن با افراد دیگری که در اطرافتان هستند، مهم است و روی هم رفته، نیاز به استراحت، یکی از نیاز های اساسی شما است.

مرد

اگر اولین چیزی که در تصویر دیدید، یک مرد است، می تواند به این معنا باشد که شما تا حد زیادی اعتماد به نفس دارید و فردی قوی هستید که دیگران به دلیل همین ویژگی شما روی شما حساب ویژه ای باز می کنند و با قدرت خود روی دیگران تأثیر می گذارید.

شما همیشه آرام هستید و تنها خودتان هستید که می دانید گاهی اوقات حس ترس و ناامنی هم به شما دست می دهد، اما خوشبختانه، آرامش شما اجازه می دهد که تمام موانع را از جهت خود بردارید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 800

به "شخصیت خود را بیشتر بشناسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت خود را بیشتر بشناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید