همایشها و نمایشگاه ها

احتمال اعزام نظامیان انگلیس به لیبی برای صلح بانی

نخست وزیر انگلیس بعد از حضور در کنفرانس برلین گفت، در صورت برقراری آتش بس در لیبی، احتمال اعزام نظامیان انگلیسی به این کشور آفریقایی برای ماموریت صلح بانی وجود دارد.

17 اسفند 1398

چگونه برندهای سرشناس فناوری چین با ویروس کرونا سازگار شدند؟

تحلیلگران حوزه بازار فناوری پیشبینی می نمایند که محموله های گوشی های هوشمند در سه ماهه اول سال 2020 نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 50 درصد کاهش یابد. این کاهش فروش نتیجه ویروس کرونا است. ولی شرایط برندهای چینی در این زمینه چگونه است؟

5 اسفند 1398

رایزنی وزیران امور خارجه ایران و چین در مونیخ

وزیران امور خارجه ایران و چین با یکدیگر ملاقات و رایزنی کردند.

1 اسفند 1398

سفر هیات ترکیه ای به مسکو برای رایزنی درباره ادلب در روز دوشنبه

وزیر خارجه ترکیه در نشست خبری مشترک با همتای آلمانی در مونیخ، ضمن تکرار اتهام زنی به دولت بشار اسد درباره عملیات پاکسازی ادلب از تروریست ها، از سفر روز دوشنبه هیات آنکارا به مسکو اطلاع داد.

28 بهمن 1398

پنل نقش استارت آپ ها در گردشگری سلامت در بازارهای پیشرفته و سنتی برگزار گردید

هم زمان با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی، پنل تخصصی نقش استارت آپ ها در گردشگری سلامت در بازارهای پیشرفته و سنتی برگزار گردید.

24 بهمن 1398

افتتاح نمایشگاه آثار صنایع دستی بیماران ام اس در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

نمایشگاه صنایع دستی انجمن مردمی ام اس ایران در ساختمان شماره یک وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی روز شنبه 12 بهمن ماه 98 در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افتتاح شد.

21 بهمن 1398

اظهارات عابدزاده در مورد پهپادهای پستی نافی وعده آذری جهرمی نیست

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده اظهارداشت: در روزهای اخیر خبری به نقل از رئیس سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر اینکه سورپرایز آذری جهرمی غیرقانونی اعلام شد منتشر شد این در حالی است که اظهارات رئیس سازمان هواپیمایی کشوری...

16 بهمن 1398

اگر به جای مبارزه با فساد تنها با فاسد مبارزه کنیم، چرخه فراوری فساد ادامه خواهد داشت

رئیس اتاق ایران با حضور در پنجمین همایش مبارزه با فساد که در مرکز همایش های صداوسیما برگزار گردید، اعلام کرد: آن چنان که سقوط اخلاقی در جامعه مشکل زاست، مسائل مالی برای ما مشکل آفرین نیست.

5 بهمن 1398

آغداشلو: استعدادهای جوان در غوغای فرمالیسم گم می شوند

آیدین آغداشلو در نشست خوانشی بر تحولات نقاشی ایران این پرسش اساسی را بیان کرد که آیا آثار هنر معاصر ایران همانند آثار خودِ من که با قیمت های خوب به دیوار می زنیم، واقعا خوب هستند یا چون برای ما هستند، خوبند؟ و در ادامه این نشست مطالبی را در راستای این...

2 بهمن 1398

پایان لکسوس خودروی تمام برقی خود را معرفی کرد: پیمایش 400 کیلومتر در شهر با باتری 54.3 کیلوواتی

بیش از یک دهه است که شرکت خودروسازی لکسوس مشغول تولید محصولات هیبریدی است ولی به نظر می رسد این شرکت گام بزرگ خود برای عرضه خودرویی تمام الکتریکی را برداشته است.

25 دی 1398

سولسشایر: مسافت زیاد، دردسر ما در بازی مقابل آستاناست، فرصت خوبی برای استفاده از جوانان داریم

اولگنار سولسشایر امیدوار است تیمش با وجود قطعی کردن صعود، بازی با نماینده قزاقستان را جدی بگیرد.

23 دی 1398

ارسال مستندات شش اثر میراث صنعتی آذربایجان غربی به همایش ثبت ملی میراث فرهنگی صنعتی کشور

معاون میراث فرهنگی آذربایجان غربی گفت: مستندات شش اثر میراث صنعتی استان آذربایجان غربی به دبیرخانه همایش ثبت ملی میراث فرهنگی صنعتی کشور ارسال شد.

9 دی 1398

سالانه 70 هزار نفر به بیماران سرطانی کشور اضافه می شود

خبرنگاران/کرمانرییس بیمارستان مهرگان کرمان گفت: سالانه 70 هزار بیمار سرطانی جدید در کشور و سالانه 50 هزار مرگ در سرطان داریم که تا 10 سال آینده آمار سرطان ما 200 هزار نفر خواهد رسید. چه کسی مسئول کنترل این مسائل است.

28 آذر 1398

نظامیان ما از کره خارج نمی شوند، امیدوارم ایران به مذاکره بازگردد

به گزار خبرنگاران به نقل از رویترز، دونالد ترامپ در این کنفرانس خبری با اشاره به دیدار صبح امروز خود با کیم جونگ اون گفت: به کیم جونگ اون یادآوری کردم او یک فرصتی عالی برای مردم کره شمالی پیش روی خود دارد.

19 آذر 1398